Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Łukasz
14 Styczeń 2012, 19:48
Dziwne wycie skrzyni biegów
Autor Wiadomość
merc230

Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 6
Skąd: Wrocław
Wysłany: 25 Czerwiec 2008, 09:41   

Mam problem bo ten mechanik powiedział że to wina głównego wałka a koszt wałka jest większy od używanej skrzyni pytanie moje czy zna ktoś Skrzyniarza z Wrocławia żeby potwierdził usterkę.
 
 
Daniel 
Dociekliwy

Pomógł: 50 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 4110
Skąd: Tczew
Wysłany: 25 Czerwiec 2008, 10:12   

trafiłeś na kolejnego popaprańca, który najpierw spiepszył robotę, a teraz opowiada głodne bajeczki!!!

skoro twierdzi, że winny jest wałek - to PO CO montował uszkodzony wałek do skrzyni!!!!!

niech ci odda pieniądze za naprawę - nie wiem, czy jest sens w tej chwili ponownie naprawiać tą skrzynię...(nie wiadomo co jeszcze jest spaprane), może lepiej poszukaj używanej
 
 
remolmar 


Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 164
Skąd: Poznań
Wysłany: 20 Sierpień 2008, 22:30   

identyczny przypadek u mnie.walek uszkodzony aczkolwiek nadajacy sie do eksploatacji. mechanik powiedzial ze walek byl robiony juz wczesniej.
pozdrawiam
_________________
C180 sport 1997 WDB2020781F615081 kombii

 
 
 
seba4466 

Dołączył: 22 Lut 2011
Posty: 16
Skąd: ostrowiec
Wysłany: 28 Luty 2011, 11:24   

Witam i wznawiam temat.Miałem podobne obiawy jak kolega pisze stuki i nawet bicie całym samochodem,doradzono mi że to łącznik elastyczny wału,wymieniłem,przy okazji tłumik drgań i podpora wału,ale była ok wszystko poskładane a tu stuki jak były to są,skontaktowałem się więc z poprzednim właścicielem i okazało się że była skrzynia robiona,jakieś tryby się pourywały mechanik to zrobił ale coś kiepsko usterka powróciła po2-3 miesiącach jazdy.
W tej chwili auto stoi bo aż strach jechać tak łupie,bije,brzęczy i sam niewiem co jeszcze dodać,panowie może ktos z was zajmował się takimi obiawami i wie co należy zrobić (dobrze)aby problem nie powrócił.Proszę o podpowiedź.
_________________
C220 Classic97 WDB2021211A515216
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,062 sekundy. Zapytań do SQL: 6