Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o ocenę C180
Autor Wiadomość
pasek888 

Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Zielona Góra/Cottbus
Wysłany: 3 Kwiecień 2011, 23:40   Prośba o ocenę C180

Witam,

już kiedyś pojawiałem się z tym autem na forum i pytaniem o ocenę (wtedy odpowiedzi były słabe) i po prawie roku widzę, że ta sama Celina znów jest na sprzedaż.

http://otomoto.pl/mercede...-C18123798.html

Sprzedają ją ludzie, którzy kupili ją wcześniej w komisie, z którego dawałem ogłoszenie.
Siedziałem nawet w tym aucie i nieco się wtedy przejechałem. Ale po roku trzeba wszystko powtórzyć, bo nie wiadomo jak nowy właściciel dbał o silnik i zawieszenie. Wtedy było super :)

Z racji tego, że wtedy nie miałem kasy, a nadal jestem na etapie zbierania i kombinowania, być może będzie mnie na to auto stać. Czeka mnie jeszcze wypłata odszkodowania za wjazd zimą w dziurę, więc jakieś 1,5k może wpadnie :)

Z tego co ja widzę i co było poprawione:
- rok temu nie było gałki zmiany biegów, jest dołożona taka z allegro za 30zł
- czarna kierownica przy ciemnoszarej desce - poduszka z tego co widzę i pamiętam, jest w kolorze deski - czyli wymieniane koło kierownicy

Więcej grzechów nie potrafię rozpoznać, więc mówcie, co widzicie (przy tak małej ilości słabo kadrowanych zdjęć).

Z góry dzięki za pomoc :)

Pozdrawiam
_________________
Obecnie: Daihatsu Applause 1993r. 1.6 105KM - na sprzedaż za 2000zł : http://styl.otomoto.pl/da...-C14052384.html
W planach: W202 C180
 
 
madzara31 

Pomógł: 95 razy
Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 3313
Skąd: Centrum Wszechświata
Wysłany: 4 Kwiecień 2011, 08:58   

Spota cyknij z moim braciakiem.Ma auto od Topola z przebiegiem 200 z kawałkiem.Auto jest doinwestowane.Popatrzysz jak robi motor, jak wygląda nie umyty ,stan pedałów,kiery.
Jest w nim wsio od początku ,bez żadnego picowania.Będziesz miał jakieś porównanie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,113 sekundy. Zapytań do SQL: 10