Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o ocenę c220cdi
Autor Wiadomość
ghor

Dołączył: 30 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 30 Październik 2011, 16:45   Prośba o ocenę c220cdi

Witam, mam zamiar kupić pierwszego mercedesa i po wstępnym zgłębieniu tematu jak i uwzględnieniu możliwości finansowych a także bliskości dostępnego egzemplarza wybór padł na:

http://moto.allegro.pl/me...1895598460.html

Oczywiście w to, że ma przejechane 103kkm szczerze wątpię, a poparcie tego argumentem niewyślizganej kierownicy jest słabe. Jakie elementy wnętrza świadczą o przebiegu (słyszałem, że boki foteli)? Z tego co widziałem na zdjęciach to jeszcze martwi mnie brak napisów na klapie bagażnika a także dwie małe wgnioty na niej, krzywa szczelina między klapą a zderzakiem, może ktoś wjechał w dupe.. W razie czego na oględziny mogę wziąć miernik grubości lakieru. Zakładam temat tutaj ponieważ wiem, że gdy posiada się dany model to jest wiele szczegółów świadczących o jego przeszłośi które można łatwo wychwycić, dlatego też proszę o opinie na temat tego samochodu, czy w ogóle jest sens brać go pod uwagę i jechać na oględziny. Na doprowadzenie autka do dobrego stanu (o ile będzie taka konieczność) mam ok. 4000zł.
Pozdrawiam!
 
 
misiu129 
C 220 CDI 99r

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 254
Skąd: Krosno Odrzańskie
Wysłany: 30 Październik 2011, 16:52   

miedzy innymi....grill przedliftowy, popielniczka i panel od szyb elektrycznych z innego drewna -przedliftowy, brak drewna na desce rozdzielczej kolo szyby i na drzwiach, czarne ramki nwokol bocznych szyb - tylko udaje eleganta.....najlepiej odczytac z VINu jak wyszedl z fabryki......sporo podmianek mnie odstrasza :wink:
_________________
W202 C220 CDI ELEGANCE 1999r ASB

W203 C200 KOMPRESSOR AVANGARD

new W203 C320 AVANGARD
 
 
 
Pioterek 

Pomógł: 305 razy
Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 2857
Skąd: Giżycko
Wysłany: 30 Październik 2011, 17:35   

Jak dla mnie przebieg między bajki włożyć: fotele za bardzo wygniecione jak na 100k km, bezwypadkowy na zasadzie, że nikt w nim nie zginął, bo krzywy z przodu i lekko z tyłu, grill przedliftowy, brak plastikowego T pod maską, ślizgu na zaczep maski, krzywa chłodnica paliwa i jakoś pas odstaje przy lewej lampie. Pewnie jakieś małe bum zaliczył. Poza tym nie podoba mi się kierownica - jakaś taka za duża, albo poduszka za płaska...ale może mi się zdaje.
Do tego brak zaślepki na gniazdo komputera, brak gumki na śrubę prawego przedniego ogranicznika, brak lewej osłony zawiasu klapy - szczegóły, ale IMO świadczą o niechlujstwie właściciela.

ghor napisał/a:

miedzy innymi....grill przedliftowy, popielniczka i panel od szyb elektrycznych z innego drewna -przedliftowy, brak drewna na desce rozdzielczej kolo szyby i na drzwiach, czarne ramki nwokol bocznych szyb - tylko udaje eleganta....

No jak ma udawać eleganta, jak nic z niego nie ma? Przecież widać, że Classik w całej okazałości. Co panelu od elektrycznych szyb to zgoda, a z tyłu korby :mrgreen: , a popielniczka wprost wpasowana na skróty bez tego małego pojemnika przed nią :mrgreen: i podłokietnik przedliftowy.
_________________
Piotr
W114 230/8 Automatic '72 - w częściach
W124 300D '87 - ojcowy
S202 C250 Turbodiesel Sport ASB '97
W202 C180 Esprit ASB '93 - ex
 
 
 
Camel- 
Mercmag.pl


Pomógł: 212 razy
Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 12480
Skąd: Poznań
Wysłany: 31 Październik 2011, 15:46   

Jeszcze się okaże, że to Taksa :lol: :lol:

Za 14 tys to ja widziałem 5x lepsze CDI ;)
_________________
http://mercmag.pl
C200 Sport, odbudowa: Classic, CLK, Sport T, Esprit T, Classic T, E240 Classic, CLK230 Ava, E280 Ava, Sport T V6, E320 Ava, Esprit, CLK MY04, CLK230, E280 Eleg., CLK MY06
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,109 sekundy. Zapytań do SQL: 10