Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: pstrag
21 Listopad 2007, 00:58
Mercedes kontra inne marki! Miałem już kilka aut! MojaOPI
Autor Wiadomość
grzesiekx 


Pomógł: 95 razy
Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 1441
Skąd: słupsk
Wysłany: 19 Listopad 2007, 19:02   

To fakt AUDI, VW, SKODA kradną 10 razy częściej niż MERCEDESY :)
_________________
VW Touran 2.0 TDI DSG '12
ex W202 C200 '00
ex W211 E320 '02
ex S203 C320 '02
ex W210 E200 '01
ex S203 C180 Kompressor '06
ex W210 E200 CDI '00
ex S202 C220 CDI '99
ex W210 E230 '97
ex W124 250D '91
 
 
 
Kolber 
kombi-nator

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 368
Skąd: Katowice
Wysłany: 19 Listopad 2007, 19:04   

też fakt.... na MB jest chyba 10% dopłata do AC, na VW/audi chyba 40 % (nie wiem czy tyle) ale na pewno więcej niż w przypadku :mb:
_________________
VW PASSAT VARIANT '01 & AUDI 80 AVANT '95
 
 
 
m00n

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 674
Skąd: Morąg
Wysłany: 19 Listopad 2007, 19:57   

Samochody dzielimy na DOBRE; BARDZO DOBRE; i NIEMIECKIE
Samochody Niemieckie dzielimy na DOBRE; BARDZO DOBRE; i MERCEDESY
MERCEDESY dzielimy na PIĘKNE; BARDZO PIĘKNE; i COUPE
Mercedesy COUPE dzielimy na ... WSZYSTKIE SĄ NAJPIĘKNIEJSZE
_________________
C200 Esprit benzyna (bez gazu) 1994

"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp, stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach..."
 
 
makawel 
VIP


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 760
Skąd: K- Koźle/EŁK
Wysłany: 20 Listopad 2007, 16:43   

Kolber napisał/a:
Widzisz tylko gwiazdę nic poza nią, Twoje prawo, Twój wybór, Twoja sprawa
a ty kolego Daewoo
_________________
Polska – tutaj nawet kryzys się nie udał.

Moje autko
WDB2021881F621600
 
 
 
pip 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 479
Skąd: W-wa
Wysłany: 20 Listopad 2007, 16:56   

Kolber napisał/a:
też fakt.... na MB jest chyba 10% dopłata do AC, na VW/audi chyba 40 % (nie wiem czy tyle) ale na pewno więcej niż w przypadku :mb:


trzeba zmienić ubezpieczyciela, teraz jest na rynku wybór

mnie tylko wk......, że każdemu podoba się ten znaczek,
tylni wyrywali mi 2 razy ( i nie nauczą się, że jest przykręcany na 3 śruby i nie da się go oderwać bez strat).
przedni, zawsze jest coś z nim nie tak :evil: jak stoję przodem do chodnika.
a bez nie potrafię jeździć bo nie widzę końca maski :D
_________________
W202 DT T 250 Automat '97 ellegance
 
 
makawel 
VIP


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 760
Skąd: K- Koźle/EŁK
Wysłany: 20 Listopad 2007, 17:17   

pip napisał/a:
edni, zawsze jest coś z nim nie tak jak stoję przodem do chodnika.


kolego to gdzie ty mieszkasz ja na bielanach nie mam problemu(jak narazie ze znaczkami moze odpukam w nie malowane bo jeszcze cos mi sie przytrafi w nocy)
_________________
Polska – tutaj nawet kryzys się nie udał.

Moje autko
WDB2021881F621600
 
 
 
Kolber 
kombi-nator

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 368
Skąd: Katowice
Wysłany: 20 Listopad 2007, 22:10   

makawel napisał/a:
Kolber napisał/a:
Widzisz tylko gwiazdę nic poza nią, Twoje prawo, Twój wybór, Twoja sprawa
a ty kolego Daewoo


zapewniam Cię, że nie bo dobre słowa potrafię napisać o wielu autach a nie tylko o jednym 8)

[ Dodano: 20 Listopad 2007, 22:13 ]
pip napisał/a:
Kolber napisał/a:
też fakt.... na MB jest chyba 10% dopłata do AC, na VW/audi chyba 40 % (nie wiem czy tyle) ale na pewno więcej niż w przypadku :mb:


trzeba zmienić ubezpieczyciela, teraz jest na rynku wybór

mnie tylko wk......, że każdemu podoba się ten znaczek,
tylni wyrywali mi 2 razy ( i nie nauczą się, że jest przykręcany na 3 śruby i nie da się go oderwać bez strat).
przedni, zawsze jest coś z nim nie tak :evil: jak stoję przodem do chodnika.
a bez nie potrafię jeździć bo nie widzę końca maski :D



fakt można, ale akurat z PZU, w którym stosowana jest taka praktyka mam dobre doświadczenia, więc nie będę zmieniać :)
_________________
VW PASSAT VARIANT '01 & AUDI 80 AVANT '95
 
 
 
MICHAL200 
Michal200


Pomógł: 187 razy
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 7365
Skąd: _____
Wysłany: 20 Listopad 2007, 23:26   

Ja tez potrafie powiedziec dobre slowo nie tylko o :mb:

Do niedawna jezdzilem Fordem fiesta mk3, wiem ze sie nie rowna wielkoscia z MB ale bardzo zrywna byla jak na taki maly samochodzik 75KM to juz cos :mrgreen: mimo ze w koeinach wszystko trzeslo bo to waga piorkowa to fajnie sie jezdzilo i nie jeden cwaniaczek sie zdziwil jak fiestka go objechala :lol: w rodzinie miala ksywke "fire fiesta" :lol:
Teraz czasami smigam ASTRA II 1,7DTI jak siostra pozyczy :P i te fotele na nasze drogi sa za twarde, no i plastik trzeszczy :? jak sie czasami walnie w deske rozdzielcza to przestanie :lol: ale nie jest zle, a ja ciagle czekam az kupie W202 bo choc opelkiem sie fajnie jezdzi to jednak czegos brakuje i ciagnie do MB :D
_________________
Zapraszam
https://www.facebook.com/...96971867316029/

W211 E240 Elegance USA
WDB2110611A465003

EX: W202 C 180 1999r. Classic Selection -> Sport DTM USA
WDB2020181A823149
http://www.w202.pl/viewto...t=19013&start=0
EX: W202 C180 1997r.
 
 
 
pstrag 
Moderator

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 620
Skąd: Ełk
Wysłany: 20 Listopad 2007, 23:32   

Kolber, ty nie umiesz sie przyznac do tego ze zakochałes sie w Dewoo, cięzko sie z toba rozmawia i jesli juz cos powiesz to chcesz zeby to było świete i po twojej mysli.


Dzis rozmawiałem ze znajomym który handluje autami, ma najwieksza hale aut używanych w naszym wojewódzctwie i jak mu powiedziałem o tym ze ktos porównywał dewoo do mercedesa to mnie prawie zabił smiechem, także zastanów sie co piszesz bo to juz sie robi śmieszne.


A i po drugie ja nie widze tylko mercedesa bo mam np o wiele wieksze doświadczenie niz twoje i nie konczysz sie na relacji dewoo-mercedes.

Aha i prosze cie nie pisz juz nic bo to juz jest żałosne. ! Nie zmienisz opini Marki Dewoo, każdy wie ze nie sa samochody dobrej jakości itp !
_________________
C250TD 1996 Był
C200CDi 2000 Był
Skoda Octavia Był
BMW 530D Był
C200Cdi 2000 Classic Selection Był
Bmw e46 330d M-Pakiet 2001 Sedan Był
C270Cdi 2006 Avantgarde Był
Bmw e39 530d M-Pakiet 2003 Individual JEST
Skoda Fabia 1,6 Tdi CR 2011 Służbowa
 
 
dyzio87 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 197
Skąd: Pyskowice
Wysłany: 20 Listopad 2007, 23:59   

Przyczepiliście sie tego Daewoo..
Temat Brzmi:
Mercedes kontra inne marki! Miałem juz kilka aut! Moja opinia

Skoro Kolber ma daewoo i :mb: to jest chyba logiczne ze bedzie porównywał te dwa samochody a nie samochody o których czytał w necie lub kolega mu opowiadał...
Zamiast śmiac się moglibyście skupić sie na temacie porównać :mb: z inna marką podac konkretne argumenty...
Pozatym kazdy ma prawo do swojego zdania. Mój ojciec jeździ Renault Megane 1,6 16v(116KM) i jechał moim mercedesem tylko raz i stwierdził że w życiu już za kierownice tego auta nie wsiądzie, bo nic nie widać z przodu, nic nie widac z tyłu, auto lata po koleinach, ja ząs nie widze nic dobrego w jego samochodzie poza przyspieszeniem (116 KM w takiej budzie robi swoje:)
_________________
C180 '93 LPG
 
 
 
Aloiz 


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 754
Skąd: Sanok
Wysłany: 21 Listopad 2007, 00:05   

Proponuje zamknąć temat bo nic nie wnosi w życie forum,a wprowadza niepotrzebne spięcia pomiędzy użytkownikami :!: ..... :!: :!:
_________________
Ex: C180 Elegance '94
WDB2020181A089266
E320 CDI Avantgarde '99
WDB2100261A988449
 
 
 
Kolber 
kombi-nator

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 368
Skąd: Katowice
Wysłany: 21 Listopad 2007, 00:17   

pstrag21 napisał/a:
Kolber, ty nie umiesz sie przyznac do tego ze zakochałes sie w Dewoo, cięzko sie z toba rozmawia i jesli juz cos powiesz to chcesz zeby to było świete i po twojej mysli.

[/quote]
jakbyś się wczytał w moje posty to byś się dowiedział, że zakochałem się w W124 CE :mrgreen:


Cytat:
Dzis rozmawiałem ze znajomym który handluje autami, ma najwieksza hale aut używanych w naszym wojewódzctwie i jak mu powiedziałem o tym ze ktos porównywał dewoo do mercedesa to mnie prawie zabił smiechem,


A ja dziś rozmawiałem ze znajomym, który ma największy warsztat samochodowy w okolicy i jak mu powiedziałem, że C-klasa jest bezawaryjnym autem to też mnie prawie zabił śmiechem, twierdząc, że nie ma nic nad japońce.... Pytam się Ciebie i co z Tego ??
Każdy ma swoje wyrobione zdanie o danych rzeczach.....

Jak kupowałem auto i gadałem ze znajomymi handlarzami, to każdy polecał coś skrajnie innego....

Cytat:
także zastanów sie co piszesz bo to juz sie robi śmieszne.


Śmieszne jest to, że w Mercedesie, który jak był nowy kosztował majątek nie ma choćby czegoś takiego jak regulacja wysokości kierownicy....

Śmieszne jest też Twoje rozumienie tekstu pisanego... jakbyś się wczytał to obiektywnie porównałem Daewoo z Mercedesem, opisując plusy i minusy obydwu z nich... i tak np espero wygrywa z MB wielkością wnętrza, wygrywa dla mnie lepszą pozycją za kierownicą za sprawą większej możliwości dostosowania do swoich potrzeb wys. kierownicy + ustawienia fotela, ale przegrywa jednocześnie dużo gorszym komfortem resorowania, słabszym silnikiem, gorszą jakością wykonania i wieloma innymi rzeczami....
Więc nie wiem o czym Kolego do mnie piszesz....

Nie możesz zanegować tego co pisze bo cyt. "nie wiesz nawet jak się pisze Daewoo" ... Więc tym bardziej nie sądzę, żebyś miał jakiekolwiek doświadczenia z pojazdami tej marki....

Cytat:
A i po drugie ja nie widze tylko mercedesa bo mam np o wiele wieksze doświadczenie niz twoje i nie konczysz sie na relacji dewoo-mercedes.


Tak, na jakiej podstawie tak sądzisz??? Jakbyś się wczytał kolejny raz w to co pisałem to nie opisywałem tylko marki Daewoo

Czytając Twoje wypowiedzi nie da się powiedzieć, że obiektywnie oceniasz inne marki niż MB

Cytat:
Aha i prosze cie nie pisz juz nic bo to juz jest żałosne. ! Nie zmienisz opini Marki Dewoo, każdy wie ze nie sa samochody dobrej jakości itp !


Żałosny to jesteś Ty powtarzając teorie rodem z Auto Świata, które jak testowało nowe DU to pisało że to szajs najgorszy na świecie... co ciekawe w testach używanych DU zaczęło nagle wypadać całkiem nieźle pod względem trwałości itp.... Nie wierzysz poczytaj...

Żałosne jest pisanie o czymś, że to tandeta nie mając jakiejkolwiek styczności z tym czymś.....

Tyle w tym temacie myślę już wystarczy...

Nie jesteś w stanie poprzeć swoich tez faktami, powtarzasz tylko to co słyszałeś...

pozdrawiam

[ Dodano: 21 Listopad 2007, 00:22 ]
Ziola napisał/a:
Proponuje zamknąć temat bo nic nie wnosi w życie forum,a wprowadza niepotrzebne spięcia pomiędzy użytkownikami :!: ..... :!: :!:


Myślę, że to całkiem dobry pomysł...

Co miałem do powiedzenie powiedziałem, nie mam zamiaru na siłę nikomu udowadniać moich racji...

Jak ktoś sądzi, że coś jest złe bo tak gdzieś słyszał to jego sprawa...

Pozdrowionka
_________________
VW PASSAT VARIANT '01 & AUDI 80 AVANT '95
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,142 sekundy. Zapytań do SQL: 11