Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Zabezpieczenie przed kradzieżą
Autor Wiadomość
ADM 


Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23 Sierpień 2006, 23:01   Zabezpieczenie przed kradzieżą

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Od niedawna jestem posiadaczem c200 z 98r.Jest to mój pierwszy samochód spod znaku gwiazdy i szczerze powiem, że jestem nim zafascynowany, ale do rzeczy, otóż nurtuje mnie problem zabezpieczenia auta przed kradzieżą.
Podpowiedzcie mi szanowni koledzy czy założyć alarm, blokadę skrzyni biegów czy zwykły ukryty wyłącznik zapłonu?
Pozdrawiam wszystkich fanów :mb:
_________________
c200-98r-Esprit
 
 
Wojtek 
C180 Esprit

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lut 2006
Posty: 14
Skąd: Konin
Wysłany: 23 Sierpień 2006, 23:24   

Witam.
Ja w swojej gwiazdce mam alarm z funkcja porwaniowa, z czujnikami ruchu i wstrzasowymi, oraz odciecie zapłonu które wylącza sie małym stycznikiem ukrytym w dosc banalnym miejscu, poniewaz przed wcisnieciem tego stycznika trzeba wcisnać jeszcze inny stycznik ktory jest troszke lepiej schowany.
Mysle że nie ma sie co rozczulac nad zabezpieczeniami bo jak beda go mieli ukrasc to i tak to zrobia. Lepiej wykupic ubezpieczenie od kradziezy bo czeka Cie tajemnicze znikanie kołpaków, lusterek i innych gadzetów.
Pozdrawiam.
_________________
C180 95r. LPG
 
 
 
artek30 
C200 D


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 103
Skąd: busko
Wysłany: 24 Sierpień 2006, 02:04   

http://www.w202.pl/viewto...c833748f799b0e0
poczytaj sobie
takie z wypasionymi alarmami i immobilajzerami wzieli tej nocy dwa
 
 
 
Przemek 
Site Admin
W202 C180 LPG Esprit

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Gru 2005
Posty: 405
Skąd: lubuskie
Wysłany: 25 Sierpień 2006, 09:49   

Witam

Odradzam pisanie na forum jakie macie zabezpieczenia w szczegolach , to forum jest ogolno dostepne i rozni ludzie moga je przegladac - takze potencjalni zlodzieje
_________________
W służbie Jej Królewskiej Mości
W202 C180 Esprit LPG => BRC Sequent 24
 
 
papuga911 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 66
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 20 Wrzesień 2006, 22:29   

co do zabezpieczenia chyba nie istnieje zaden auto alarm w 100% zabezpieczajacy auto, ale mam pomysl do alarmu zainstalowac urzadzenie GSIM / ok. 230zl/ktore podlacza sie do alarmu i plus stary telefon komurkowy z doladowna karta w rezultacie dostajemy /wrazie naruszenia ktorejs strefy ochronnej/ telefon z samochodu dzwoni do mnie ze zostaly otwarte dzrzwi, klapa tylna ,przednia lub ktos uderzyl w samochod,itp. moze dzwonic do 5 roznych telefonow. zasieg nieograniczony chyba ze nie ma zasiegu sieci. zwykle alarmy dzialaja na ok. 1000m teoretycznie.mam i polecam. ten sie sprawdza bo po kilku sekundach powiadamia nas w drugim koncu miasta o zagrozeniu mozemy wtedy podjac dzialania. mozna tez namiezyc ten telefon przez policje.
 
 
Gość

Wysłany: 22 Wrzesień 2006, 15:21   

polecam blokade skrzyni wewnetrzna, na allegro zakupilem bearlocka za jakies 250zl i jestem bardzo zadowolony, mozna zamontowac samemu, jakosc jest iso9000- cos takiego, naprawde solidna rzecz, latwa w obsludze i nie szpeci, bo praktycznie jej nie widac
 
 
Mercmaniak_2006 
Na celowniku

Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 63
Skąd: Warmia
Wysłany: 22 Wrzesień 2006, 23:01   

Cze. Według mnie najlepiej ubezpieczyć autko od kradzieży i innych nieszczęść. Ja mam ukryty włącznik i myślę, że dosyć sprytny, ale :mb: to samochód, który stosunkowo łatwo zabrać z parkingu. Nie jestem złodziejem, ale wiem to z doświadczenia zawodowego. Polecam niestardardowe rozwiązania. :D
_________________
Na celowniku
C180'95 clasic w automacie i gazie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,121 sekundy. Zapytań do SQL: 10