Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Malowane auto?
Autor Wiadomość
Dandiee 
Gwiazda


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1157
Skąd: Głogów
Wysłany: 9 Październik 2014, 21:36   Malowane auto?

Cześć - dzisiaj oddałem auto do lakiernika ( drobne poprawki i przygotowanie auta na zimę) i odsłaniają się karty .. mówi że auto było malowane - lewy bok , klapa tylna ( Nie wiem jak prawa strona bo stało przy komorze) - Dzwoniłem do poprzedniego właściciela i mówi że auto jest bezwypadkowe (możliwość sprawdzenia w ASO) tylko za jego kadencji było to pierwsze auto i miało drobne otarcia wynikające normalnie z eksploatacji i twierdzi że zlecił gruntowną konserwację oraz malowanie auta -- jak myślicie .. to prawda ? :> Oczywiście malowanie zrobione profesjonalnie tylko da się to zauważyć .. Czy wierzycie w takie "odświeżenie" auta w celach np sprzedaży ? Bo rdzy na nim nie ma - jest w 100% zdrowy , nie ma dziur nie ma pryszczy .. bo zostało to gruntownie sprawdzone i dokładnie nie tylko przeze mnie - ale przez fachowców . Vin wskazuje poprawny kolor (srebrny) auto nie ma błędów poduszki całe , nie ściąga - jest proste ... wole się upewnić i posłuchać waszych opinii
 
 
 
maurycy 
C43 ///AMG


Pomógł: 97 razy
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 5420
Skąd: Sochaczew
Wysłany: 9 Październik 2014, 21:39   

Mietkowy napisał/a:
wole się upewnić i posłuchać waszych opinii

w czym się chcesz upewnić?? i od razu mogę się zapytać jakiej opinii się spodziewasz??
skoro zrobione dobrze to jeździć i się cieszysz, nie widzę problemu.
moje niby takie nie malowane ale sam musiałem dwa razy malować i to sporo ale nie przez kolizję czy stłuczkę a po prostu przez rdze.
niestety czasami lepiej powiedzieć że przytarli to pomalowałem sobie od razu cały bok niż że była rdza :P
_________________
MB C43 AMG
Szmaragdowe C43 AMG 98'
WDB2020331F726355

nie mam czasu pomagać poza forum, proszę nie wysyłać do mnie maili z pretensjami :)
 
 
MICHAL200 
Michal200


Pomógł: 187 razy
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 7365
Skąd: _____
Wysłany: 9 Październik 2014, 21:42   

Mietkowy, jak wlasciciel dbal o auto to robil wszystko na biezaco. Moje bylo lakoerowane i bedzie w tym miesiacu, bo pojawiaja sie pajaczki a ze dbam o auto to robie wszystko jak tylko sie pojawi ;)

To czy auto bylo lakierowane czy nie moglbys sie martwic jakby auto bylo 5letnie ;)

Chociaz widzialem u znajomego passata 2006r. i jiz.mial sporo rudego..
_________________
Zapraszam
https://www.facebook.com/...96971867316029/

W211 E240 Elegance USA
WDB2110611A465003

EX: W202 C 180 1999r. Classic Selection -> Sport DTM USA
WDB2020181A823149
http://www.w202.pl/viewto...t=19013&start=0
EX: W202 C180 1997r.
 
 
 
Dandiee 
Gwiazda


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1157
Skąd: Głogów
Wysłany: 9 Październik 2014, 21:49   

Wiesz .. chodzi mi o to czy było bite czy też nie - ale jeżeli tak jak mi mówił właściciel poprzedni że dbał jak mógł i konserwował + malował na nowo to się cieszę .. tylko bałem się że jest walnięte :) Wiesz jak to jest , lakiernik mówi że było modzone i jest na nowo położona warstwa - to już myślisz co było jak było .. ale teraz już wszystko wiem :> I pewnie po zimie też się za to wezmę i kolejne punkty ( jak będą) to będę robił i malował :) dzięki panowie :)
_________________
Moja Celina CDI

Jakieś pytania? - pisz na PW

WDB2021331A737483
 
 
 
mlody21989 

Pomógł: 49 razy
Dołączył: 23 Lis 2012
Posty: 2354
Skąd: PPL
Wysłany: 10 Październik 2014, 08:03   

Mietkowy, nie rozumiem tego że sie bałes ze walnięte było? te auta maja juz naście lat i mało które nie miało jakiejś przygody, poza tym mowisz ze nie sciaga jest proste to czegosie przyczepić? :roll: jeśli było robione to znaczy że ktoś dobrze zrobił więc cieszć sie z jazdy, a to ze malowane to pewnie przez ruda
_________________
Było: Wiśniowe 220D '99
Jest: BMW E39 528i M-pakiet
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,115 sekundy. Zapytań do SQL: 9