Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Turkusowy C250td WDB2021881F717240
Autor Wiadomość
perzu126 
W202 & A208 & W164

Pomógł: 433 razy
Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 11979
Skąd: Perzów
Wysłany: 19 Luty 2015, 18:44   Turkusowy C250td WDB2021881F717240

http://otomoto.pl/mercede...-C35896982.html

opisze krótko: ogłoszenie mija się z prawdą to raz, dwa stan blacharki gorszy niż w moim 20 letnim 202 a myślałem że u mnie jest tragedia, pod maską dziura koło kielicha w fartuchu na wylot na progu w tylnych drzwiach po otwarciu obok nakładki na próg też praktycznie dziura na wylot, drzwi nad szybami pęcherze i to giganty wyzej nad drzwiami to samo ratowane jakims klejem lub czyms przezroczystym żeby nie pękało dalej, klapa zgnita przy tablicy rej rant o dziwo zdrowy ale zawiasy przegnite, pod klamkami drzwi pęcherze, na dole drzwi lakier odpadł już bo rdza brązowa i to płat ok 4x4cm, lampa o dziwo pod uszczelkami nalot rdzy, odpływy w drzwiach zdrowe, podłoga w bagazniku delikatny nalot podłóżnice zdrowe, wymienione tarcze były ale chyba z 50 tys km temu, podobno kierowca nie palacya w aucie smród od papierosów własciciel przy mnie palił, eko skóra zachaczona na fotelu kierowcy to samo podłokietnik ogólnie wnętrze ok tylko smród po niby niepalącym włascicielu, co mnie zaskoczyło odprysk na kloszy lewej lampy od środka nie wiem jakim cudem ale spory odpysk ok 2x2 cm od środka klosza, ale i tak silnik mnie najbardziej zaskoczył, podłoga pod silnikiem pływała, ale w oleju płynach i wszystkim co pod maską, nie ciekło chyba tylko ze zbiornika płyny do spryskiwaczy, uszczelka pod głowicą już ciekła pod pokrywka też, z pompy wspomagania sie po prostu lało, ogólnie tragedia nawet nie chciałem sie nim przejechać, a pan podsumował że auto ma 17 lat i sie zaśmiał tylko dlaczego 9 tys za takie coś, skoro auto wg mnie nie jest warte nawet 4 tys, nie polecam jak ktoś chce oglądac to strata czasu podłogi nawet nie sprawdziłem, silnik odpalał na strzał chodził równo i cicho niestety nie był zimny bo pan sie wybrał nim do sklepu i był juz rozgrzany, ogólnie wszystkie drzwi klapa, progi do wymiany i całe auto do malowania to raz no i pewnie drugie tyle kosztowałoby ogarniecie wszystkiego pod maską a to wszystko za jedyne 9 tys zł.....
_________________

C220D WDB2021211A313360

CLK 200 Kompressor WDB2084441T098123
 
 
 
marcinns1991 


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 1540
Skąd: Wlkp < Pleszew
Wysłany: 19 Luty 2015, 18:46   

dodam że Pan na rdze powiedział że auto ma 17 lat i wg niego to normalne, tak samo jak wycieki pod maską ze wszystkiego, kto ma w planach jechać to strata czasu i pieniędzy.
_________________
KIA Cee'd SW Buisness Line 1.6 GDi ||| 2018 ||| Jest
VW GOLF MK 5 1.6 FSI (BAG)||| luty 2004||| Jest
W202 Elegance, 2.2d ||| marzec 95r ||| Był
 
 
Krzyś 


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 16 Sty 2012
Posty: 1033
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19 Luty 2015, 18:56   

Fujki. Szkoda. Fajna konfiguracja.
Teraz przynajmniej wiadomo, że nie przepuściłeś okazji.
Kolejne auto zabite przez typowe dla rodaków podejście :)

Jak ktoś mówi mi, że auto ma kilkanaście lat i to kwestia wieku, to pokazuję swoje :D
_________________

Pleśniak

Dziadek
 
 
marcinns1991 


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 1540
Skąd: Wlkp < Pleszew
Wysłany: 23 Luty 2015, 19:24   

http://otomoto.pl/mercede...-C36095750.html

nowe ogłoszenie nowa cena, tylko teraz sprzedaje przez komis, wcześniej chciał 9 tys a teraz 7 990 z tego jeszcze komis weźmie prowizje, gdyby ktoś się chciał wybrać to odradzam bo szkoda czasu i pieniędzy,bo na start do malowania cały, wymiana lewej lampy wspawanie nowego progu z prawej i fartucha z przodu, a nie wiadomo co z podłogą no i pod maską lało się ze wszystkiego.
_________________
KIA Cee'd SW Buisness Line 1.6 GDi ||| 2018 ||| Jest
VW GOLF MK 5 1.6 FSI (BAG)||| luty 2004||| Jest
W202 Elegance, 2.2d ||| marzec 95r ||| Był
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 9