Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Alufelgi MSW OZ
Autor Wiadomość
KubaV 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 19 Mar 2011
Posty: 311
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 1 Lipiec 2015, 08:51   Alufelgi MSW OZ

Cześć

Jakiś czas temu udało mi się okazyjnie kupić felgi 15" OZ z naklejkami Mercedes Benz z numerem oryginału w środku.
Dokładnie chodzi o ten model (zdjęcie poglądowe z neta):

http://k43.pbase.com/u40/...35.newwheel.jpg

Jedyne czego się dowiedziałem i ta informacja nie jest z pewnego źródła, że te felgi są unikatowe(?) i były bardzo popularne w latach 80-90tych. Owszem z tego co widziałem na aukcjach, to niema ich za wiele, a jak są to w dość kiepskim stanie. Na pewno jest ich mniej nić popularnych BBSów

Teraz kilka pytań. Wyczytałem też, że MSW to ekonomiczna linia OZ (przynajmniej teraz)?
Druga sprawa to jak to jest z oryginalnością tych felg? Mercedes miał je w katalogach swoich?

Kolejna kwestia to dekielki. Niestety nic na ten temat nie znalazłem. Jedyne co to znalazłem kubeczki do tych felg ale całej gwiazdy zasłaniającej śruby (tak samo jak do BBSów) niestety nie znalazłem. Czy ktoś wie coś na ten temat może?

Ostatnia sprawa to ile mogą być warte takie felgi Waszym zdaniem. Pomijając kwestię gustu oczywiście :)
Moje są proste, bez śladów korozji bez pęknięć, nie spawane itp. Wiadomo mają delikatne ślady użytkowania i trzeba zadbać o nowy lakier.

Z góry dzięki za wszelkie info
_________________
Mercedes-Benz W202 C180 Esprit 1997r.
VIN: WDB2020181A479527
kolor: Aquamarinblau
 
 
tadziora


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 170
Skąd: Yelonki
Wysłany: 5 Lipiec 2015, 20:28   Re: Alufelgi MSW OZ

KubaV napisał/a:
Cześć

Jakiś czas temu udało mi się okazyjnie kupić felgi 15" OZ z naklejkami Mercedes Benz z numerem oryginału w środku.
Dokładnie chodzi o ten model (zdjęcie poglądowe z neta):

http://k43.pbase.com/u40/...35.newwheel.jpg

Jedyne czego się dowiedziałem i ta informacja nie jest z pewnego źródła, że te felgi są unikatowe(?) i były bardzo popularne w latach 80-90tych. Owszem z tego co widziałem na aukcjach, to niema ich za wiele, a jak są to w dość kiepskim stanie. Na pewno jest ich mniej nić popularnych BBSów

Teraz kilka pytań. Wyczytałem też, że MSW to ekonomiczna linia OZ (przynajmniej teraz)?
Druga sprawa to jak to jest z oryginalnością tych felg? Mercedes miał je w katalogach swoich?

Kolejna kwestia to dekielki. Niestety nic na ten temat nie znalazłem. Jedyne co to znalazłem kubeczki do tych felg ale całej gwiazdy zasłaniającej śruby (tak samo jak do BBSów) niestety nie znalazłem. Czy ktoś wie coś na ten temat może?

Ostatnia sprawa to ile mogą być warte takie felgi Waszym zdaniem. Pomijając kwestię gustu oczywiście :)
Moje są proste, bez śladów korozji bez pęknięć, nie spawane itp. Wiadomo mają delikatne ślady użytkowania i trzeba zadbać o nowy lakier.

Z góry dzięki za wszelkie info


Hey

Felgi nie sa unikatowe dużo ich , chodzi o wzór tak samo jak masz mono bloka wzór ten sam firmy rożne,felgi bardziej do 190 124 w Celinie nie było ich



Dekielki takie tam były



A warte sa z 500-600 max


Pzdr
 
 
KubaV 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 19 Mar 2011
Posty: 311
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 6 Lipiec 2015, 16:11   

Dzięki za odpowiedź.
Aktualnie mam je w swoim W202 i prezentuje się lepiej niż pięcioramienna gwiazda którą miałem wcześnie, głównie dzięki ET.
Wrzucę jakieś foto po remoncie felg. Generalnie moim zdaniem, pasuje najlepiej na standardowym zawieszeniu (nie obniżanym) U mnie było fabrycznie Esprit ale stoi już na sprężynach z classika
_________________
Mercedes-Benz W202 C180 Esprit 1997r.
VIN: WDB2020181A479527
kolor: Aquamarinblau
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,114 sekundy. Zapytań do SQL: 9