Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
zderzak po liftingu
Autor Wiadomość
seba_krk 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 21
Skąd: Myślenice
Wysłany: 25 Październik 2006, 19:34   zderzak po liftingu

Witam.
Czy ktoś z was zakładał ( próbował załozyć) przedni zderzak po liftingu do C180 E z 95r?
Jeśli tak to prosze o info czy istnieje taka możliwość i jak to lezy na samochodzie.
Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich miłośników C-klasy ;)

Seba
_________________
bo bez gwiazdy nie ma jazdy ;)
 
 
 
Camel- 
Mercmag.pl


Pomógł: 212 razy
Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 12480
Skąd: Poznań
Wysłany: 25 Październik 2006, 21:02   Re: zderzak po liftingu

seba_krk napisał/a:
Witam.
Czy ktoś z was zakładał ( próbował załozyć) przedni zderzak po liftingu do C180 E z 95r?
Jeśli tak to prosze o info czy istnieje taka możliwość i jak to lezy na samochodzie.
Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich miłośników C-klasy ;)

Seba


Mam wykonany taki lifting w swojej C klasie. Niestety nowa C klasa na zewnątrz to nie tylko same zderzaki, ale grill, lampy przednie, listwy pod lampowe, nie zapominając o grubszych uszczelkach pod listwami i tylnej klapie + lakierowane progi pod kolor nadwozia. :)

Ja mam u siebie wymieniony grill oraz oba zderzaki. W starych C klasach liftingowanych przez nie-fabryke :) Występuje efekt... Efekt ocierania atrapy ze zderzakiem. Zderzak powinien iść na mocowniach głównych dużo niżej, ale niestety nie zawsze się to udaje :) Do tego są inne mocowania boczne, i trzeba coś samemu dorabiać...

I nie wygląda wtedy już tak pięknie:


Choć na pierwszy rzut oka przerabiana 202 wszystko ma w porządku. Dlatego ja planuje już dokończyć to co zostało rozpoczęte przez poprzedniego właściciela C klasy.

Dlatego jak masz oryginał to zostaw jak jest. Bo Mercedesa ciężko poprawić :)

PS. Całe szczęście z tyłu już nie ma takich problemów :)
_________________
http://mercmag.pl
C200 Sport, odbudowa: Classic, CLK, Sport T, Esprit T, Classic T, E240 Classic, CLK230 Ava, E280 Ava, Sport T V6, E320 Ava, Esprit, CLK MY04, CLK230, E280 Eleg., CLK MY06
 
 
seba_krk 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 21
Skąd: Myślenice
Wysłany: 26 Październik 2006, 20:51   

hmm... ja praktycznie nie mam przodu w tym samochodzie. założe w takim razie stary zderzak i tylko grila Avangarde. ;) jest tylko jeden problem... cholernie ciężko jest dostać taki zderzak do Elegance. po liftingu jest ich sporo a tych starych nikt nie ma...
_________________
bo bez gwiazdy nie ma jazdy ;)
 
 
 
Camel- 
Mercmag.pl


Pomógł: 212 razy
Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 12480
Skąd: Poznań
Wysłany: 27 Październik 2006, 13:13   

To samo jest z lampami...

No to jak nie masz przodu, to już liftinguj, a z tyłu tylko zderzak wymienisz :)
_________________
http://mercmag.pl
C200 Sport, odbudowa: Classic, CLK, Sport T, Esprit T, Classic T, E240 Classic, CLK230 Ava, E280 Ava, Sport T V6, E320 Ava, Esprit, CLK MY04, CLK230, E280 Eleg., CLK MY06
 
 
seba_krk 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 21
Skąd: Myślenice
Wysłany: 27 Październik 2006, 20:58   

no właśnie... a powiedz mi jeszcze jakie są różnice w lampach? te po liftingu nie mają tych mocowań na kierunki? jak je rozróżnić??
_________________
bo bez gwiazdy nie ma jazdy ;)
 
 
 
Camel- 
Mercmag.pl


Pomógł: 212 razy
Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 12480
Skąd: Poznań
Wysłany: 27 Październik 2006, 23:13   

Nie widziałem, ani nie trzymałem nowej lampy w rękach, jedynie moge stwierdzić tyle, ze serwis u mnie powiedział, że lampy są nieco "niższe", ale listewki pod nimi są wyższe, i jeszcze po między zderzakiem a listwami jest grubsza uszczelka, ktora mozna zamocować tylko do nowych listew i do nowego zderzaka... :?

[ Dodano: 28 Październik 2006, 10:16 ]
http://allegro.pl/item134...ak_przedni.html

przez przypadek znalazlem na allegro, zderzak przed liftem do eleganta, tylko chromu bedziesz musial poszukac :)
_________________
http://mercmag.pl
C200 Sport, odbudowa: Classic, CLK, Sport T, Esprit T, Classic T, E240 Classic, CLK230 Ava, E280 Ava, Sport T V6, E320 Ava, Esprit, CLK MY04, CLK230, E280 Eleg., CLK MY06
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,109 sekundy. Zapytań do SQL: 9