Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
wyrobiona zlodziejka
Autor Wiadomość
OzioramWAS 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Kwi 2016
Posty: 224
Skąd: Lublin
Wysłany: 10 Listopad 2016, 02:48   wyrobiona zlodziejka

zadne k*** i c*** nie okresla mojego stanu. w warsztacie przykrecili mi zlodziejki kluczem pneumatycznym. wyprostowalem klucz mercedesa :D zrobie jutro fotke to wam pokaze. zruby ani drgna zlodziejka wyrobiona. jedno kolo zmienione. co ja mam teraz zrobic? gdzie moge dostac taka zlodziejke? 11 chcialem do wawy poleciec, ale na 3 letnich 15" i jednej 16" zimowce raczej marnie to widze...
_________________
S202 C220 D "ELEGANS :D " \'97 FL WDB2021821F637594
 
 
mariuszt0 
Pasjonat

Pomógł: 40 razy
Dołączył: 31 Sty 2015
Posty: 1993
Skąd: Polanka Wielka
Wysłany: 10 Listopad 2016, 07:44   

OzioramWAS, wróć do tych idiotów, poproś szefa. Nie interesuje cię jak, ale ma to być zrobione w 2h bo masz wyjazd i ma być to na ich koszt. I powiedz tam coś jeszcze od siebie no i zmień warsztat :D
_________________
C200 CDI ---->>> 2.3 KOMPRESSOR ASB

Hybryda WDB2021941F986813 i WDB2020851F922520

http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=24075
 
 
OzioramWAS 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Kwi 2016
Posty: 224
Skąd: Lublin
Wysłany: 10 Listopad 2016, 08:58   

wczoraj do nocy siedzialem i staralem sie to odkrecic. po prostu nic i tyle. wlasnie tak zrobie! pojade do nich. troche poczytalem: podobno te ori zlodziejki MB maja wytloczone 3 cyfrowe numery na tulejce (numer zlodziejki) jest ich ok 30.

[ Dodano: 10 Listopad 2016, 13:02 ]
w ASO przemily pan powiedzial ze wzorow jest prawie tysiac. nasadka kosztuje 150zl. nowy komplet srub i nasadki to kwestia 350zl. nasadki dostepne tylko na zamowienie. na nasadce nie ma zadnego numeru. numer dostaje sie w formacie bialej, malutkiej ksiazeczki i w niej znajduje sie numer np. C0-XXX. cos w takim formacie widzialem. w naszych epokowych c-klasach nie ma jeszcze ksiazeczek. numer dostawalismy na blankiecie ktory wygladal jak karta kredytowa. dodal, ze rzadko kto po tylu latach jeszcze ja posiada :D

zawinalem sie do blacharza ktory przy okazji ostatnio wymienial mi kapcie:

udalo im sie odkrecic jedna zlodziejke. fart, ze z tylu. teraz mam dwie 16\55 zimowki z tylu i dwie 15\65 z przodu.

te 10otworowe felgi maja taka mala dziurke ze nie dalo rady nabic "nabijaka" do zlodziejek.
mam wrocic w poniedzialek i dokoncza robote.
takze jutro WAWA :D

musze przyznac, ze ostatnio same przygody z celina mam:D

-----------------
gdyby ktos mial taka zlodziejke. najlepiej na sprzedaz :( albo powiedzial jaki ona ma numerek...


tak wyglada ta nowa fela. nie wyglada zle, a na pewno lepiej :D
_________________
S202 C220 D "ELEGANS :D " \'97 FL WDB2021821F637594
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,114 sekundy. Zapytań do SQL: 9