Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Sterowanie klim?
Autor Wiadomość
Go?
Gość
Wysłany: 23 Grudzień 2005, 22:28   Sterowanie klim?

Witam wszystkich Mercmaniak?w.
Sta?em si? posiadaczem C180 z 99 roku. Mo?e zadam banalne pytanie ale musze je zada?. Nie bardzo wiem jak si? w??cza klime itp. - jak ?adne ?wiate?ko si? nie ?wieci to spr??arka dzia?a, jak nacisne przycisk EC i za?wieci si? czerwone to spr??arka si? wy??cza. Z innej strony jak przy przycisku EC zapalona jest czerwona lampka i wy??cze wentylator to ga?nie. Nie bardzo wiem o co w tym chodzi - to jaki? klimaautomat czy jak? A jeszcze ten przycisk z takim samochodzikiem (pod EC) do czego on s?u?y - na tym przycisku jest r?wnie? napisane Rest?
Bardzo dzi?kuje za odpowiedzi i przepraszam za takie proste pytanie

Pozdrawaim wszystkich
 
 
Komandor 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 39
Skąd: Wrocław
Wysłany: 23 Grudzień 2005, 23:05   

Nie wiem czy to regu?a, ale u mnie klima dzia?a jak nie ?wieci si? dioda na przycisku EC i wentylator jest w??czony minimum na 1.
Jak dioda EC ?wieci - klima nie dzia?a, jak wntylator dam na mniej ni? 1 dioda ga?nie i klima dalej nie dzia?a.
Samochodzik pod przyciskiem EC s?u?y do zamkni?cia obiegu powietrza z zewn?trz. Obieg zamkni?ty jak ?wieci si? dioda.

pozdr
_________________
w202 '95sport
 
 
Gość

Wysłany: 24 Grudzień 2005, 09:46   

Dok?adnie takjak m?wi Komandor je?eli ?wieci si? przycisk EC to jest tzw Ekonomik wiec nie jest w??czona klimatyzacja.Dioda si? wy??cza tez je?eli ustawisz na obrazek wentylatorka lub na 0.
Pozdrawiam

Wszystkim Forumowiczom ?ycz? rodzinnych spokojnych ?wi?t Bo?ego Narodzenia i udanej zabawy Sylwestrowej.
Max
 
 
Gość

Wysłany: 24 Grudzień 2005, 11:20   

Dzi?kuje za odpowiedzi. Je?eli kto? m?g?by napisac jeszcze co? ciekawego to by?bym wdzi?czny. Chcia?bym si? zapyta? jeszcze o ten przycisk pod EC - s? na nim dwie diody jak przycisne go, g?rna sie zapala na czerwono. Druga (dolna) jeszcze ani razu mi si? nie zapali?a (przy tej diodzie jest napisane Rest)

Dzi?kuje za odpowiedzi i ?ycz? wszystkim weso?ych i pogodnych ?wi?t.
 
 
Gość

Wysłany: 27 Grudzień 2005, 08:03   

Witam
Przycisk REST jest w??czeniem ogrzewania postojowego ale nie myli? z Webasto wykorzystywany jest obieg p?ynu w uk?adzie ch?odzenia i dop?ki nie spadnie do 50 c to b?dzie po wyj?ciu kluczyka ze stacyjki i naci?ni?ciu przycisku REST ogrzewa? Twoj? Gwiazd?.
Pozdrawiam
 
 
Gość

Wysłany: 27 Grudzień 2005, 21:09   

Koledzy wielkie dzi?ki za odpowiedzi - bardzo pomog?y.

Pozdrawiam wszystkich
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10