Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
uważajcie na złodzieji p........
Autor Wiadomość
ATLAS 
Atlas


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 118
Skąd: Trójmiasto
  Wysłany: 17 Styczeń 2007, 10:58   uważajcie na złodzieji p........

No i pięknie....mam gwiazdke kilka tygodni u juz ja sobie ktos upatrzyl...
Wstaje rano a tu nai kolpaczków oryginalnych oczywiscie, ani wkladzikow lusterek, ani o zgrozo!!! gwiazdy z przodu i tylu..pewnie polamali ale co tam ..debile..byle by rozp....
Ehh.... mam nadzieje ze Wam sie to nie przytrafi....
a tak przy okazji..powiedzcie prosze gdzie kupic i jakie sprzeglo wisko, czy trzeba caly wiatrak wymienic bo mnie umarl chyba..kreci sie jakby chcial a nie mogl..temp 95 stopni a mozna go palcem zatrzymac
Pozdrawiam
_________________
C180T LPG-sekwencja 1998
 
 
Lukas 
Moderator

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 440
Skąd: Brodnica
Wysłany: 17 Styczeń 2007, 12:04   

Współczuje Ci z powodu kradzieży.
Co do wiatraka:
wymienia się samo sprzęgło. Kupisz w dobrym sklepie moto. Cofnij sie kilka wątków. Było sporo opisywane o sprzęgle wisco. Mozna regenerować, kupić podróbę za 180 zł lub lepsze za 300-400 zł

Pozdrawiam
_________________
202 200D '93 - Aż żal się spieszyć
 
 
ATLAS 
Atlas


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 118
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 17 Styczeń 2007, 12:35   

Dziekuje Ci serdecznie Lukas..myslalem ze to drozsza naprawa chociaz nie usmiecha mi sie wydawac i tych kkilku stoweczek..duze pozdro
_________________
C180T LPG-sekwencja 1998
 
 
Krzeko 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 162
Skąd: ZS + ZGY
Wysłany: 17 Styczeń 2007, 20:44   

Ja kupilem wisco firmy "krzak" za 290 zika i nie jestem zadowolony. Na biegu jalowym przy lekkim dodawaniu gazu wisco na chwile sie blokuje i zaczyna chodzic jak by bylo na stale ale to tak tylko do ok 2500 obrotow. Normalnie tego nieslychac ale troche denerwuje mnie to ;/
_________________
C-180 elegance `93r - już po FL ;-P WDB2020181F037732 - Celina
Viano 3,0 Cdi AMBIENTE - Smok
 
 
 
konplak 

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 22
Skąd: łódzkie
Wysłany: 19 Styczeń 2007, 17:21   

Co za naród to brak mi słów. Dziś na parkingu pod szkołą skradziono mi wkłady lusterek. Parking płatny strzeżony przez strażników i nic to nie dało a oni się tłumaczą że nie ponoszą odpowiedzialności za takie wypadki.. Zadzwoniłem na policję oni kazali przyjechać na komisariat żeby spisać protokół i kazali oszacować straty. Po drodze na komisariat odwidziłem salon Mercedesa żeby zapytać o ceny nowych wkładów. Jak się okazuje kupno używanych może być problematyczne bo jest kilka rodzajów i mogą nie pasować. Wycenili mnie na 1200zl bez paru groszy. Co ciekawe w tym samym czasie w salonie był inny właściciel Mercedesa z takim samym problemem. To już chyba jakaś plaga. Taki złodziej to nawet sobie nie zdaje sprawy ile kosztuje taka głupia szybka a sprzeda ją za 50..:/ chyba zgłoszę szkodę w ubezpieczalni niech mi to zrobią wkońcu za coś placi się te nie małe składki a nie chce kupić jakiegoś badziewia co mi nie będzie pasować.. Jak bym tak dorwał tego debila to bym mu łapska połamał na miejscu chyba żeby go więcej nie korciło.. Naprawde nie życze nikomu takich przykrych i kosztownych niespodzianek...
_________________
C180 Elegance 94r
 
 
Krzeko 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 162
Skąd: ZS + ZGY
Wysłany: 19 Styczeń 2007, 23:21   

Jak nie moga pasowac??? W w202 przed i po lifcie wklady byly takie same. To specjalny merketing serwisu zebys kupil u nich a nie na gieldzie "te same twoje" wklady.
Wiem bo przerabialem ten temat :)
_________________
C-180 elegance `93r - już po FL ;-P WDB2020181F037732 - Celina
Viano 3,0 Cdi AMBIENTE - Smok
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,107 sekundy. Zapytań do SQL: 10