Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Instalacja elektryczna silnika i LPG
Autor Wiadomość
Jordi 


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 927
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22 Październik 2008, 10:29   Instalacja elektryczna silnika i LPG

Byłem wczoraj u kumpla który pracuje w ASO. Oglądał moją Ceśke i gdy powiedziałem mu że w piątek zakładam LPG to mi odradził. Jak się zapytałem dlaczego to powiedział mi że te silniki maja kiepską instalacje elektryczną i będę miał problemy z gazem. Taki problem miał z 220CE 93’ Z tego co on mówił to oprawki się wykruszają i łamią a jak panowie gazowniczy będą podłączać instalacje LPG czyli wtykać się do różnych rzeczy to jeszcze bardziej ją uszkodzą... Potem pokazał mi że już ktoś owijał taśmą niektóre oprawki.

Jedynym wyjściem było by wymienić wiązkę ale w ASO 2500zł a na rynku wtórnym ciężko znaleźć dobrą…

Sam nie wiem co mam robić... Zakładać czy nie...
 
 
 
Camel- 
Mercmag.pl


Pomógł: 212 razy
Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 12480
Skąd: Poznań
Wysłany: 22 Październik 2008, 15:06   

No to dziwne. U mnie nie ma problemów. U gazowników byłem drugą gazowaną C-klasą - wcześniej była 180tka z 94 - jeździ u mnie po dzielnicy chyba bez problemu ;) Przynajmniej gazu nie ma zdemontowanego ;)

Ja bym olał. Dobry gazownik nic nie zepsuje. Może 220tki rzeczywiśćie miały problemy z wiązką, choć wątpie. Tyle M111tek jeździ, a o tym o czym mówi Twój znajomy słyszę pierwszy raz.
_________________
http://mercmag.pl
C200 Sport, odbudowa: Classic, CLK, Sport T, Esprit T, Classic T, E240 Classic, CLK230 Ava, E280 Ava, Sport T V6, E320 Ava, Esprit, CLK MY04, CLK230, E280 Eleg., CLK MY06
 
 
Jordi 


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 927
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22 Październik 2008, 15:24   

Mam nadzieje ze bedzie git :D
_________________
Szczęśliwi Spalania Nie Liczą :)
 
 
 
wlodi27 


Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 49
Skąd: Połczyn-Zdrój
Wysłany: 23 Październik 2008, 10:48   

Witam, ja niedawno zakładalem instalacje gazowa do c180 i nie było żadnego problemu z instalacją elektryczna i do tej pory nie ma. Moj mechanik był posiadaczem kilku Mercedesów i mówił że silniki tej marki są solidne i wytrzymale wiec trudno je uszkodzić. Najważniejsze żeby założyć gaz w profesjonalnym zakładzie tam gdzie znają sie na rzeczy, a nie dopierą będą eksprymentować. Lepiej zapłacić troche wiecej i być zadowolonym niż zaoszczedzić a potem narzekać. Po czasie i tak sie zwróci.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,141 sekundy. Zapytań do SQL: 9