Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Łukasz
10 Luty 2012, 11:31
Różnice skrzyni biegów
Autor Wiadomość
bush997

Dołączył: 27 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: mielec
Wysłany: 10 Luty 2009, 13:46   Różnice skrzyni biegów

Witam:) mam pytanie o skrzynie biegow manualne mam 200K czym sie roznia skrzynie z dlugim wałkiem a któtkim jak to rozpoznac i czy skrzynia z krotkim wlakiem podejdzie do auta w ktorym powinien byc dlugi i na odwrot i od czego moze podejsc skrzynia do 200K np.zwyklej C200 lub 230K z gory dziekuje za odpowiedz:)pozdrawiam
 
 
Jareklbn 

Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 172
Skąd: Lublin
Wysłany: 10 Luty 2009, 14:57   

bush997 napisał/a:
Witam:) mam pytanie o skrzynie biegow manualne mam 200K czym sie roznia skrzynie z dlugim wałkiem a któtkim jak to rozpoznac i czy skrzynia z krotkim wlakiem podejdzie do auta w ktorym powinien byc dlugi i na odwrot i od czego moze podejsc skrzynia do 200K np.zwyklej C200 lub 230K z gory dziekuje za odpowiedz:)pozdrawiam


skrzynia podejdzie jak zmienisz wal na odpowiedni :lol:
a co skrzynia ci padła??
od c200 lub c230k może mieć inne przełożenia wiec bym się nie bawił w takie cuda :lol:
_________________
2.2cdi Elegance Selection TIPTRONIC:)
WDB2021331A814487
Gość Szerokości i Przyczepności, oceń Moja Gwiazdkę:)
 
 
 
bush997

Dołączył: 27 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: mielec
Wysłany: 10 Luty 2009, 23:10   

Wlanie ze zaczyna padac juz ja raz robilem miesiac temu wyrobiony byl wlaek z synchronizatorami i dalej pelno opilkow i zaczyna wyc:( i wlanie sie zastanawiam nad nowa skrzynia tzn uzywana i tak sie zastanawiam czy by od ktoregos nie podeszla bo przyciagniety mam tez walek sprzeglowy a jak pytalem w ASO to ufff lepiej nie mowic:) wiec jakby ktos mial jakies porady to chetnie poczytam:)
 
 
Jareklbn 

Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 172
Skąd: Lublin
Wysłany: 12 Luty 2009, 11:19   

bush997 napisał/a:
Wlanie ze zaczyna padac juz ja raz robilem miesiac temu wyrobiony byl wlaek z synchronizatorami i dalej pelno opilkow i zaczyna wyc:( i wlanie sie zastanawiam nad nowa skrzynia tzn uzywana i tak sie zastanawiam czy by od ktoregos nie podeszla bo przyciagniety mam tez walek sprzeglowy a jak pytalem w ASO to ufff lepiej nie mowic:) wiec jakby ktos mial jakies porady to chetnie poczytam:)


szukaj anglika na części lub na allegro.pl skrzyni, nie jest to z byt nie typowe wiec dostaniesz :mrgreen:
_________________
2.2cdi Elegance Selection TIPTRONIC:)
WDB2021331A814487
Gość Szerokości i Przyczepności, oceń Moja Gwiazdkę:)
 
 
 
bush997

Dołączył: 27 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: mielec
Wysłany: 12 Luty 2009, 23:30   

szukalem szuklem ale chcial bym sie dowiedziec co z tymi walkami czy jest jakas roznica bo jak kupie z dlugim a mam krotki to "zonk";/ i czy by np od 230K podeszla lub od zwyklej 200 :)

[ Dodano: 17 Luty 2009, 21:43 ]
prosze o jakies pomocne odpowiedzi!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,124 sekundy. Zapytań do SQL: 10