Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
WYMIANA OLEJU W AUTOMATYCZNEJ SKRZYNI BIEGÓW
Autor Wiadomość
hugo482 

Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 10
Skąd: Tanowo
Wysłany: 4 Luty 2010, 09:17   WYMIANA OLEJU W AUTOMATYCZNEJ SKRZYNI BIEGÓW

Dla osób które chcą same wymienić olej w automatycznej skrzyni biegów – miejsce korka spustowego oleju z konwertera.
Zaczynając od odkręcenia imbusem korka spustowego i zlania oleju z miski olejowej , odkręcenia miski przy pomocy klucza 13 (nasadka), odkręceniu filtra oleju śrubokrętem krzyżakowym, i zlanie oleju z konwertera. Trzeba przesunąć konwerter aby znaleźć ten korek. Przykręcenie miski olejowej wcześnie wyczyszczonej . Zalanie 3 litrów oleju i odpalamy silnik dolewając olej, a druga osoba przerzuca biegi od P , R, N, D, 3, 2 i powrotem .Przy wlaniu 6 litrów sprawdzamy na bagnecie ile mamy oleju ( robimy małą dolewkę lub nie) . Dołączam kilka zdjęć dla zobrazowania . Czas wymiany ok. 1 godz.
_________________
c 202 250 WDB20212501A0005387
 
 
G.


Pomógł: 93 razy
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 4550
Wysłany: 4 Luty 2010, 09:21   

hugo482, zerknij tutaj:
http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=5143
 
 
hugo482 

Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 10
Skąd: Tanowo
Wysłany: 5 Luty 2010, 12:00   

gomezio prosiłem abyś usunął ten temat, a zdjęcia dołaczył do http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=5143. Uważasz że tamta instrukcja jest lepiej opisana chodż w całości nie opisuje wymianę oleju ze skrzyni i konwertera to gratuluje. Pytanie – wymieniać w całości czy mieszać do końca niezlanego oleju? Nie jestem dobrym informatykiem i nie mogę dołączyć tych zdjęć, ale olej ze skrzyni wymieniać umiem. Jak inni użytkownicy będą chcieli zobaczyć zdjęcia z miejsca usytuowania korka z konwertera i zlanie całego oleju– wyślę emailem.
_________________
c 202 250 WDB20212501A0005387
 
 
G.


Pomógł: 93 razy
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 4550
Wysłany: 5 Luty 2010, 12:05   

hugo482 napisał/a:
Uważasz że tamta instrukcja jest lepiej opisana chodż w całości nie opisuje wymianę oleju ze skrzyni i konwertera to gratuluje.

Napisałem Ci co uważam, więc czytaj uważnie ;) Jeśli chcesz coś dodać do tamtego wątku, to śmiało - specjalnie dla Ciebie od wczoraj jest otwarty.
hugo482 napisał/a:
Nie jestem dobrym informatykiem i nie mogę dołączyć tych zdjęć

Nie trzeba być informatykiem. Wystarczy skorzystać np. z serwisu http://imageshack.us
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,133 sekundy. Zapytań do SQL: 9