Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Mercedes W202 C200
Autor Wiadomość
FaZi_Fr 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 98
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 25 Marzec 2011, 18:18   Mercedes W202 C200

Witam.

Jeszcze nie posiadam :mb: ale chciałbym :) Wybór padł na C-klase. Prosilbym o ocenę tego egzemplarza.

http://moto.allegro.pl/me...1527223216.html

Szukam juz kawałek, http://moto.allegro.pl/pi...1510947513.html chcialem tego ale odradzano mi - 1.8 to słaaba jednostka.
Cięzko jest znalezc w202 spelniającego oczekiwania (tj. dobre wyposazenie, dobry silnik). Jak juz są to na drugim koncu Polski :(

Z góry dziekuje i pozdrawiam ;)
 
 
Łukasz 

Pomógł: 110 razy
Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 3803
Skąd: EPWA
Wysłany: 25 Marzec 2011, 18:21   

FaZi_Fr, zgodnie z regulaminem forum przywitaj się w odpowiednim dziale.
 
 
madzara31 

Pomógł: 95 razy
Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 3312
Skąd: Centrum Wszechświata
Wysłany: 25 Marzec 2011, 18:49   

Ten pierwszy mocno wypasiony i bardzo tani.... bardzo
 
 
FaZi_Fr 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 98
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 25 Marzec 2011, 19:22   

Łukasz, przepraszam :) Juz przywitany ;)

No wlasnie tani, ciekawi mnie to bardzo. Najprawdopodobniej pojade go obejrzec. Na co akurat w tym egzemplarzu zwrocic uwage? Odnosnie skrzyni najbardziej :)
_________________
https://www.facebook.com/PolonezTrawa
 
 
Camel- 
Mercmag.pl


Pomógł: 212 razy
Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 12480
Skąd: Poznań
Wysłany: 25 Marzec 2011, 20:39   

Ten pierwszy na nie. Zaniedbany. Tapicerka dokładana - wytarty boczek pasażera i czarny dywan. Kompletowana: tylny lewy przełacznik elektrycznej szyby (tylny lewy boczek) ma ramke w beżu. Gałka zmieniona, kierownica plastikowa... ciekawe jaki przebieg. Jaki stan starej tapicerki? Ogólnie nie istotne bo takiego auta bym nie chciał ;)

Ten drugi - jak najbardziej jestem za obejrzeniem. Lakier jednolity, przód prosty i tył prosty :D Ciekawe jak stan techniczny. Szkoda, że manual - ma nową gałke, też już nieco wyjechaną... z 400 tys ma jak drut ;)
edit: W tym czerwony przedni zderzak był malowany. Chyba bez ściągania bo pasuje idealnie :mrgreen:
_________________
http://mercmag.pl
C200 Sport, odbudowa: Classic, CLK, Sport T, Esprit T, Classic T, E240 Classic, CLK230 Ava, E280 Ava, Sport T V6, E320 Ava, Esprit, CLK MY04, CLK230, E280 Eleg., CLK MY06
 
 
FaZi_Fr 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 98
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 27 Marzec 2011, 22:10   

Witam ponownie.

Wiem, odradzano mi tego ale jako, że mialem blisko obejrzałem go :)
http://moto.allegro.pl/me...1527223216.html

A więc tak:
Jezdzi nim taksiarz - nie owijał, 50kkm nim zrobil na taksówce. Kupil od dziadka ktory sprowadzil go.
Odnosnie lamp - bylo to lekkie dupnięcie w drzewko (nauka jazdy automatem). Nie mogl dorwac po lifcie lamp to zalozyl takie (jedna jest w garazu). Na zderzaku jest pekniecie lekkie, po za tym wszystko w porzadku.

Drzwi byly od dolu malowane - jakis nieudolny lakiernik bo matowe to to... Ale to nie problem, zrobi sie ;)
Wnetrze bylo zmieniane rowniez - poprzednie było jasne i zuuzyte, wiec zmienil na skore.

Jedno co mnie najbardziej zastanawia to licznik w MPH. I brak plastiku (oslonki) obok "ręcznego". Czy licznik w milach miały tylko angliki? Bo gdy tak to niedobrze...

Silnik chodzi cicho (prawie nie bylo slychac ze dziala :) ) na benzynie i na gazie. Jezdzi super, nic nie slychac. Wszystkie rzeczy elekrtoniczne dzialaja. Koleś nie boi sie wpuścic na kanał aby obejrzec spod (gdy sie zdecyduje na zakup to sprawdze). Nie smierdzi wilgocia w srodku (jednynie w bagazniku mnie cofnal troszke zapach dywanika). W bagazniku pod wykladzina (gdzie koło zapasaowe) jest spoko. Minimalna ilosc rdzy.

I wlasnie nie wiem co robic. Nie zalezy mi na tym zeby bylo oryginalnie. Po prostu ma to byc samochod do jazdy :) Wrazenie robi.

Zastanawiam sie nad wyczytaniem VIN'u. Po nim wszystkiego sie dowiem, tylko nie moge znalezc dobrego poradnika jak/co/gdzie/kiedy :>

pozdrawiam
_________________
https://www.facebook.com/PolonezTrawa
 
 
Camel- 
Mercmag.pl


Pomógł: 212 razy
Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 12480
Skąd: Poznań
Wysłany: 27 Marzec 2011, 22:31   

FaZi_Fr, ja Ci powiedziałem, że jestem na nie. Ale rób co chcesz ;) Obejrzyj czerwonego lepiej.
_________________
http://mercmag.pl
C200 Sport, odbudowa: Classic, CLK, Sport T, Esprit T, Classic T, E240 Classic, CLK230 Ava, E280 Ava, Sport T V6, E320 Ava, Esprit, CLK MY04, CLK230, E280 Eleg., CLK MY06
 
 
Mad_Mike 

Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 15
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 28 Marzec 2011, 13:55   

FaZi_Fr też się zastanawiałem czy nie jechać i obejrzeć ale po Twoim poście wszystko się stało jasne.... ciesze się że nie musiałem sie tłuc do goscia.. ;)

thx za post!
 
 
FaZi_Fr 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 98
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 28 Marzec 2011, 17:12   

powiedzcie mi tylko co z tym licznikiem. Czy to oznacza, że anglik? Czy wersje z kierownica po lewej stronie tez mialy taki licznik?
Przykład: http://www.youtube.com/watch?v=JcObVA0pZ1M

Naprawde nie wiem czemu, ale bardzo spodobał mi sie ten samochód. Jechalo sie bardzo przyjemnie, żadnych stuków. 140 osiagnal bez problemowo i jest cisza. Automat zmienia biegi dobrze. Czego mozna sie obawiać?
Widze ze chwalicie automatyczna skrzynie biegów w tym modelu :) To na + oczywiscie.

Gdy tylko zdobede VIN podam go tutaj. (gdyby wlasciciel "bał" sie podac VIN - wszystkie numery nadwozia sa potrzebne do rozszyfrowania? Czy mozna opuscic np kilka ostatnich?)

Powiedzcie mi jeszcze, po czym jeszcze mozna sprawdzic czy to nie anglik był? Oprocz VIN'u.
 
 
Pioterek 

Pomógł: 305 razy
Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 2857
Skąd: Giżycko
Wysłany: 28 Marzec 2011, 18:27   

Cytat:
powiedzcie mi tylko co z tym licznikiem. Czy to oznacza, że anglik? Czy wersje z kierownica po lewej stronie tez mialy taki licznik?

Jakbyś miał VIN byłaby jasność, a tak, to może anglik, może taksiarz licznik wymienił bo stary się zepsuł, może, może... Wersje USA miały taki licznik i kierownicę po lewej stronie.
FaZi_Fr napisał/a:
Automat zmienia biegi dobrze. Czego mozna sie obawiać?

Wszystkiego, to używany samochód. :roll:
FaZi_Fr napisał/a:
Czy mozna opuscic np kilka ostatnich?

Można. :mrgreen: ale po co? Nr VIN w pełni rozkodujesz mając wszystkie 17 znaków, jak opuścisz kilka ostatnich to dowiesz się tylko podstaw. Tak jak podasz swój pesel bez kilku ostatnich, też się dowiesz tylko podstaw :P
FaZi_Fr napisał/a:
Powiedzcie mi jeszcze, po czym jeszcze mozna sprawdzic czy to nie anglik był? Oprocz VIN'u.

Żeby przełożyć anglika trzeba ciąć i spawać ścianę grodziową i jeszcze kilka rzeczy, więc raczej taka robota będzie w jakiś sposób widoczna.
_________________
Piotr
W114 230/8 Automatic '72 - w częściach
W124 300D '87 - ojcowy
S202 C250 Turbodiesel Sport ASB '97
W202 C180 Esprit ASB '93 - ex
 
 
 
michele

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Wrz 2009
Posty: 253
Skąd: Gliwice
Wysłany: 28 Marzec 2011, 19:30   

A odnośnie rdzy, proponuję jeszcze spojrzeć pod tylną kanapę, pod wygłuszenie, tam gdzie jest rozdzielacz hamulca ręcznego...
_________________
C250 Diesel '93 WDB2021251A010620
 
 
Darek51085 


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 603
Skąd: Zagórze/Chrzanów
Wysłany: 28 Marzec 2011, 21:14   

FaZi_Fr Tak to jest jak się wsiądzie pierwszy raz do :mb: :D . Ale nie ma co się napalać, jest tak jak koledzy mówią, samochód jest już zmęczony, a co za tym idzie?? Wydatki. Lepiej ostudź zapały i się porozglądaj, może coś ciekawszego się trafi. Pozdrawiam
_________________
MB W202 250TD 1996r
NR VIN WDB2021281F475953

Cześć Gość Miłej jazdy, z logiem gwiazdy.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 9