Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o ocenę c180
Autor Wiadomość
kris_2005 

Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26 Kwiecień 2011, 10:08   Prośba o ocenę c180

Witam,
Od jakiegoś czasu poszukuje W202 z inst. gazową. Obecnie zwróciłem uwagę na ten model:

http://otomoto.pl/mercede...-C17926020.html

Byłbym bardzo wdzięczny o jakąkolwiek opinię na temat tego samochodu

Z góry dziękuję,

Pozdrawiam
 
 
smolikpl 

Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 24
Skąd: lubelskie
Wysłany: 29 Kwiecień 2011, 13:12   

Witam,
POsiadam C180 Esprit. Gazu nie polecam. Widziałem i rozmawiałem z wieloma mechanikami, nawet pracownikami serwisu Mercedesa i ta marka nie lubi się z gazem. Dlatego nie polecam.
_________________
smol
 
 
Camel- 
Mercmag.pl


Pomógł: 212 razy
Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 12480
Skąd: Poznań
Wysłany: 29 Kwiecień 2011, 13:25   

O masz... :mrgreen:

Co do C-klasy.
Na progi widać zacieki po...? Konserwancie?
Lakier w fatalnym stanie, matowy.
Zderzak tylny nieco opuszczony. Ciekawe jak klapa wygląda? Z prawej dość ciasno.
W środku trochę podjechany, ale czego się spodziewać po takich pieniądzach?

Generalnie zdjęcia słabe. :P Przód wyglada znośnie.
_________________
http://mercmag.pl
C200 Sport, odbudowa: Classic, CLK, Sport T, Esprit T, Classic T, E240 Classic, CLK230 Ava, E280 Ava, Sport T V6, E320 Ava, Esprit, CLK MY04, CLK230, E280 Eleg., CLK MY06
 
 
robert-c180 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 241
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 29 Kwiecień 2011, 13:32   

smolikpl napisał/a:
Witam,
POsiadam C180 Esprit. Gazu nie polecam. Widziałem i rozmawiałem z wieloma mechanikami, nawet pracownikami serwisu Mercedesa i ta marka nie lubi się z gazem. Dlatego nie polecam.

Dobre sobie. Gazu nie polecasz bo nie masz środków na instalacje gazową? Bo wiesz, jak ma spalać 10 litrów benzyny która kosztuje ponad 5zł/l a 10 litrów gazu który kosztuje ok. 2,40zł/l to trochę jednak zmienia postać rzeczy, tymbardziej że różnica w mocy jest naprawde nieodczuwalna przy tej pojemności. Jak masz pisać takie głupoty to lepiej odpuść sobie. A poza tym autor tematu nie prosił o twoją opinię źródła zasilania samochodu tylko o ocenę tego egzemplarza.
A co do podpowiedzi jak szukasz z lpg, a auto ma metalowy kolektor dolotowy, nie musi byc to intalacja sekwencyjna, jezeli jest to auto juz z plastikowym kolektorem, sekwencja jest bardziej wskazana.
 
 
kris_2005 

Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd: Zabrze
Wysłany: 30 Kwiecień 2011, 08:37   

Dziękuję za odzew i opinie:) Ten egzemplarz odpuszczam zobaczymy może się coś pojawi. Faktycznie kasa nie duża dlatego nie oczekuje ideałów, a przyzwoity samochód. No LPG ze względu na koszty samochód, ma być przede wszystkim do dojazdów do pracy.
 
 
schadook 
schadook

Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 70
Skąd: Jaworzno/ Włocławek
Wysłany: 24 Czerwiec 2011, 16:16   

kris_2005, Witam! To auto to moje, Nie zaprzeczam, chcę go sprzedać taniej bo wymaga trochę pracy a ja nie mam zbytnio czasu.
Camel-, to na progach to brud, nie ma tam żadnych kombinacji, tak poza tym masz rację, lakierowi przydało by się jakieś odświeżenie, polerka? zderzak niestety efekt pozostawienia auta pod supermarketem, tylna klapa była zmieniana przez poprzedniego właściciela bo poprzednia podobno była zbyt mocno skorodowana, teraz ja się zastanawiam czy nie wstawić poliftowej bo mam takową w garażu (mogę dać z autem jak będzie ktoś chciał). Jednym słowem cena taka (już niższa bo przybył zastrzał na szybie) bo wygląd niestety nie rewelacyjny ale technicznie staram się utrzymywać w sprawności bo śmigam na trasie Jaworzno - Włocławek przynajmniej raz na tydzień, czasami częściej a było by łyso stać potem w lesie. Dzięki za rzeczowe uwagi, nie mam za bardzo czasu na zajmowanie się autem ale postaram się troszkę nad nim popracować jak się nie sprzeda.
smolikpl, co do polecania lub nie polecania gazu to wiesz jak jest, ilu fachowców tyle opinii, jak w tym dowcipie, gdzie dwóch polaków się zejdzie to trzy partie powstają. Ja tam jakoś nie mam problemów z gazem, no może tylko ze zbyt wczesnym przełączaniem i czasami zdusi ale to kwestia regulacji na kompie.
Pozdrawiam Kolegów :D
_________________
Jest Gwiazda jest jazda!

C 180 Sport 95'
 
 
yarroslav 
Jarek


Pomógł: 134 razy
Dołączył: 23 Cze 2011
Posty: 523
Skąd: Drzewica
Wysłany: 24 Czerwiec 2011, 22:02   

smolikpl, Powiadasz że gazu do C180 nie polecasz, no toś mnie teraz załamał. :shock:
_________________
Oba samce, oba kotne.

Była W 202 C 180 14.03.1994r.
Obecnie, jeszcze brak zdjęć, kombi W202 z 2000r 2l z podtlenkiem LPG i wialnią.

Gość rzuć okiem
 
 
schadook 
schadook

Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 70
Skąd: Jaworzno/ Włocławek
Wysłany: 24 Czerwiec 2011, 22:45   

yarroslav, nie bierz sobie tego tak do serca, ja jeżdżę na gazie i jest ok, inni też jeżdżą i nie narzekają, nawet mój kumpel ma kompressora zagazowanego i nic mu się nie dzieje z autem. Polacy już tak mają że lubią narzekać i być anty i negować bez konkretnych powodów, większość tych opinii wyrażają ludzie którzy na gazie nigdy nie jeździli albo czasem ci którzy dali byle komu zakładać instalację byle było tanio. Jak ci gaz założy fachowiec a nie jakiś "paprok" to będziesz jeździł bez problemów, sam mam audika z gazem już 10lat i c180 też z gazem i wszystko gra, trzeba tylko przestrzegać pewnych zasad co do gazu, kable i świece muszą być sprawne! (świece najlepiej założyć z mniejszą ciepłotą) a nie tak jak to niektórzy mają gaz i jeszcze oryginalne kable ze świecami po przebiegu 250tysi, to jak to ma chodzić?? najprościej wtedy powiedzieć "wszystko co nie tak to przez gaz"
Pozdrawiam
_________________
Jest Gwiazda jest jazda!

C 180 Sport 95'
 
 
yarroslav 
Jarek


Pomógł: 134 razy
Dołączył: 23 Cze 2011
Posty: 523
Skąd: Drzewica
Wysłany: 24 Czerwiec 2011, 22:57   

schadook, Pocieszyłeś mnie.
Popatrzcie do czego to doszło, podczas II wojny światowej to Niemcy gazowali a teraz ja muszę zagazować Niemca. :)
_________________
Oba samce, oba kotne.

Była W 202 C 180 14.03.1994r.
Obecnie, jeszcze brak zdjęć, kombi W202 z 2000r 2l z podtlenkiem LPG i wialnią.

Gość rzuć okiem
 
 
schadook 
schadook

Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 70
Skąd: Jaworzno/ Włocławek
Wysłany: 24 Czerwiec 2011, 23:11   

yarroslav, DOBRE!! :lol:
_________________
Jest Gwiazda jest jazda!

C 180 Sport 95'
 
 
maciejo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 154
Skąd: chicago
Wysłany: 25 Czerwiec 2011, 17:44   

jeżdze na gazie od roku, nic sie nie dzieje prócz tego ze wymienilem silnik juz drugi raz. Ogólnie gaz jest spoko haha :lol:
_________________
Był---c200 kompressor 95 elegance lpg
 
 
 
andref 

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 907
Skąd: Krosno
Wysłany: 25 Czerwiec 2011, 19:37   

maciejo, porzadne silniki kupujesz :wink:
 
 
topol 
Moderator
wiochmen


Pomógł: 40 razy
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 4027
Skąd: dalej od Warszawy
Wysłany: 26 Czerwiec 2011, 00:10   

yarroslav, poczytaj sobie co w dziale LPG napisałem na temat zakładania LPG do samochodu.
_________________
topol
Jeep Grand Cherokee Limited '04 - Wojtek
MB 420 SEC '87 - Greta - w trakcie restauracji...
MB A150 BlueEFFICIENCY '09 - Helga
MB C180 T '98 + LPG AKME - Hilda - Sprzedana....

Ludzie myślą czasem, jak zabić czas, a to czas ich zabija...

Myślisz nad LPG? Zajrzyj http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=14956

 
 
 
maciejo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 154
Skąd: chicago
Wysłany: 26 Czerwiec 2011, 10:31   

andref napisał/a:
maciejo, porzadne silniki kupujesz :wink:

mały jooke :lol: , na temat gazu proponuje sugerowac sie wypowiedziami bardziej doswiadczonych uzytkowników , bo dobijają mnie wypowiedzi typu c180 nie lubi gazu ehhhh
_________________
Był---c200 kompressor 95 elegance lpg
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,123 sekundy. Zapytań do SQL: 9