Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupno kombi C180 z 200 roku, czy ta oferta jest warta uwagi?
Autor Wiadomość
hannibal666 
hannibal666

Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: 6 Czerwiec 2011, 00:31   Kupno kombi C180 z 200 roku, czy ta oferta jest warta uwagi?

Witam,
Jestem nowy na forum wiec chcialbym przywitac wszystkich forumowiczow. Jestem swiezo po sprzedazy W124 E250 D T z 1995 roku i chcialbym zakupic W202 do którego linka zamieszczam ponizej:
http://moto.allegro.pl/me...1643167025.html
Chciałbym uzyskać opinie na temat tego konkretnego modelu. Wiem, ze na forum aukcje są oglądane przez ludzi, którzy naprawde wiedzą gdzie spojrzeć, żeby stwerdzić czy dany model jest wart sowjej ceny i nie ukrywam, ze z takim zamiarem umieściłem tutaj swoj post. Licze na wypunktowanie szczegółów, które mi umknęły. Jedyne co widze ja jest to że lampy nie świecą tym samym kolorem, znakiem - do wymiany obydwie żarówki ksenonowe. A moze jest ktoś kto mial juz okazje oglądać ten egzemplarz i chcialby podzielic się spostzrezeniami?
Z góry dzieki za pomoc!

Pozdrawiam

Przemek
 
 
Pioterek 

Pomógł: 305 razy
Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 2857
Skąd: Giżycko
Wysłany: 6 Czerwiec 2011, 01:35   

Witam,

Już kiedyś go wypatrzyłem: http://www.w202.pl/viewto...r=asc&start=813
Jakiś czas wisi na allegro, chyba od miesiąca conajmniej. We wcześniejszym opisie aukcji koleś jeszcze pisał o roczniku, że to 99 czyli prawie 2000, a teraz już twardo jedzie, że 2000. Wg EPC delivery date to 99-01-14, czyli końcówka 98 bardziej mi tu pasuje :mrgreen: i ta pomyłka w przebiegu: 2 z przodu mu się zapomniała napisać :mrgreen:

P.S. Teraz będę WujekDobraRada: Sprawdź Regulamin forum pkt. 2 i szybko się zastosuj :mrgreen: zanim Cię zmoderują tacy z kolorowymi nickami :wink:
_________________
Piotr
W114 230/8 Automatic '72 - w częściach
W124 300D '87 - ojcowy
S202 C250 Turbodiesel Sport ASB '97
W202 C180 Esprit ASB '93 - ex
 
 
 
hannibal666 
hannibal666

Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: 6 Czerwiec 2011, 14:57   

Hej,

Gosciu przez telefon powiedzial, ze teraz ma okolo 280 kk wiec pewnie jakas literówka z tym przebiegiem. Ale dzieki za pomoc, widze, ze temat tego C180 byl juz przerabiany...i chyba poszukam dalej.

PS
dzieki za "dobrą rade"!

PS2
kiedys mieszkalem w giżycku...na Moniuszki:P

pozdr

P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 9