Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Dane katalogowe i instrukcja
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 18 Kwiecień 2006, 12:43   Dane katalogowe i instrukcja

witam poszukuje wszelkich danych katalogowych i instrukcji obslugi do merola w202 c180 z 94r sprowadzilismy z moim wojkiem takie cacuszko dla niego ale oprocz pojemnosci nie znamy zadnych parametrow tego auta byli bysmy wdzieczni za jakie kolwiek informacje wersja autra to elegace :) z gory dzieki i pozdrawiam

[ Dodano: 19 Kwiecień 2006, 12:33 ]
czy naprawde nikt z was nie zna danych odnosie tego auta??? potrzebuje doslownie podstawy czy silnik jes 8,16 czy 24 zaworowy wiem tylko ze to R4 ale nie wiem z jakim wtryskiem czy wielopunktowy czy mono ludzie naprawde nie prosze o jakies zawile informacje serwisowe tylko o podstawe miedzy innymi moc i momet obrotowy mam nadzieje ze ktos pomoze
 
 
Komandor 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 39
Skąd: Wrocław
Wysłany: 19 Kwiecień 2006, 17:35   

Witam,
Jak masz wersję 1,8litra to masz 122KM (90kW) i 16 zaworów z wielopunktowym wtryskiem. Dane te są w instrukcji obsługi, która jest z reguły dołączona do aut nawet używanych.

Jak masz inny model podaj jaki silnik (ile kW lub KM wpisane w dowodzie, benzyna czy diesel) to przepiszę Ci dane z mojej instrukcji.

Pozdr
_________________
w202 '95sport
 
 
Lonek 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 307
Skąd: P-sl
Wysłany: 21 Kwiecień 2006, 03:59   Re: Dane katalogowe i instrukcja

SPRUCH napisał/a:
witam poszukuje wszelkich danych katalogowych i instrukcji obslugi do merola w202 c180 z 94r sprowadzilismy z moim wojkiem takie cacuszko dla niego ale oprocz pojemnosci nie znamy zadnych parametrow tego auta byli bysmy wdzieczni za jakie kolwiek informacje wersja autra to elegace :) z gory dzieki i pozdrawiam


Patrz załącznik tu
http://i7i.biz/C180-Dane-tech.doc
_________________
------------
 
 
Gość

Wysłany: 21 Kwiecień 2006, 13:03   

wielkie dzieki jestem wam naprawde wdzieczny o takie info mi chodzilo a co do auta mojego wojka to ani instrukcji w nim nie bylo ani nawet klucz do srub zabezpieczajacych przy kolach jeszcze raz bardzo dziekuje
 
 
Gość

Wysłany: 11 Maj 2006, 22:05   

możę ma kto ś instrukcje do c200 w202 nw kompa
np. rozszżenie pdf
 
 
artek30 
C200 D


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 103
Skąd: busko
Wysłany: 12 Maj 2006, 10:34   

też szukam
_________________
Jestem też tu: http://www.bus-forum.pl/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,102 sekundy. Zapytań do SQL: 9