Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: madzara31
10 Luty 2012, 09:25
Problem z elektryką
Autor Wiadomość
pietowski_67 
PIĘTA

Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 3
Skąd: ZLO
  Wysłany: 9 Luty 2012, 23:30   Problem z elektryką

Witam!
Nabyłem w202 c280 z sekwencją.
Z początku miałem problem z tylnymi lampami tzn robiła się choinka, okazało się że jakiś gamoń powkładał inne żarówki na chama i teraz jest już dobrze bo je wymieniłem.
Nie działa mi światło stop, jutro sprawdzę czujnik.
W bagażniku jest jakiś moduł albo sterownik podobny do wzmacniacza nie wiem co to jest stąd ten post.
Mianowicie problem polega na tym że przy kostce zasilającej podłączonej do tego czegoś są poprzecinane przewody i niektóre pozostawione wolne a niektóre skręcone innymi kolorami.
Nie składa mi się również lewy tylny zagłówek (przycisk)

Wracając do c. zamka to czy w słupkach albo drzwiach znajduje się jakiś sterownik lub coś innego sterującego zamkami?
Dodam że wcześniej normalnie zamykałem z pilota i po mrugnięciu kierunków auto było zamknięte a teraz tylko drzwi pasażera się zamykają i otwierają, reszta nie a kierunki mrugają.
Pompka chodzi bo ją słychać w bagażniku...
Miałem wymieniane drzwi lewe tył i przód i wiązki były rozpinane, możliwe że nie podłączyłem czegoś ale wolę się upewnić.
 
 
 
Wacha 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 769
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 9 Luty 2012, 23:34   

pietowski_67, opcja szukaj niegryzie :wink:
 
 
pietowski_67 
PIĘTA

Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 3
Skąd: ZLO
Wysłany: 10 Luty 2012, 06:32   

Może i nie gryzie ale nie mogę znaleźć...
 
 
 
madzara31 

Pomógł: 95 razy
Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 3313
Skąd: Centrum Wszechświata
Wysłany: 10 Luty 2012, 09:16   

pietowski_67 napisał/a:
W bagażniku jest jakiś moduł albo sterownik podobny do wzmacniacza nie wiem co to jest stąd ten post.
Mianowicie problem polega na tym że przy kostce zasilającej podłączonej do tego czegoś są poprzecinane przewody i niektóre pozostawione wolne a niektóre skręcone innymi kolorami.
Na te pytania nie dostaniesz odpowiedzi bo nikt nie jest jasnowidzem. Jeśli coś jest brutalnie ucięte a do niczego nie służy to chociaż dobrze zaizoluj.
Cytat:
Wracając do c. zamka to czy w słupkach albo drzwiach znajduje się jakiś sterownik lub coś innego sterującego zamkami?
Dodam że wcześniej normalnie zamykałem z pilota i po mrugnięciu kierunków auto było zamknięte a teraz tylko drzwi pasażera się zamykają i otwierają, reszta nie a kierunki mrugają.
Otwarcie drzwi wszystkich lub kierowcy jest w tym dziale http://www.w202.pl/dload.php (pietowski_67, nie szukałeś nie wciskaj kitu ) Jeśli coś pomieszłeś z przewodami to mogą otwierać się tylko drzwi pilota.
Co to zagłówka :wink: Kolego odpowiedź może być dwojaka - albo efekt grzebania w przewodach albo nieszczelności przy mieszku- zwalniaczu zagłówka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,118 sekundy. Zapytań do SQL: 10