Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy zna ktoś tą firmę
Autor Wiadomość
nawro83 
N@wro

Dołączył: 01 Cze 2013
Posty: 11
Skąd: Kępno
Wysłany: 13 Lipiec 2013, 12:32   Czy zna ktoś tą firmę

WItam,
zna ktoś takie radio Radio Kruger Matz KM2002??
Cena i możliwości wydają mi się bardzo rozsądne.
Może być mały problem z montażem gdyż będzie zasłaniać przełączniki od nawiewów ale można sie przyzwyczaić
 
 
TraczU 
Michał


Pomógł: 106 razy
Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 3854
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: 13 Lipiec 2013, 13:43   

nawro83, gdzieś czytałem zresztą nawet w OPT było. Firma młoda bo chyba roczna ale oferują super jakość za niską cenę, nie mają jeszcze drogiej marki i renomy więc jakoś muszą sobie zbudować zaufanie klientów. Znajomy kupił komplet głośników jadąc do sklepu z myślą zakupu HERTZ-a a wrócił właśnie z KM bo jakość była nieporównywalna na korzyść KM. Oczywiście porównując głośniki w danej cenie(w tym momencie nie pamiętam ile to było)

O radiu nic nie wiem więc nie będę się wypowiadał.
_________________

Lowered KOMPRESSOR AMG
 
 
 
nawro83 
N@wro

Dołączył: 01 Cze 2013
Posty: 11
Skąd: Kępno
Wysłany: 13 Lipiec 2013, 14:27   

Rozumiem, a czy ktoś zakładał tego typu radio?? tzn wiem ze napewno , bo szukałem ale fotek juz brak....
 
 
reptaill 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 232
Skąd: Opole
Wysłany: 13 Lipiec 2013, 17:27   

A ja w przeciwieństwie do TraczU, powiem że to typowy chinczyk, i tak samo jak inne się sypie. Poczytaj na internecie. Przymierzałem się do kupna modelu KM2002. Potrafi się zepsuć już pod 3 dniach!!! http://www.youtube.com/watch?v=Uym-3yDwBzY

[ Dodano: 13 Lipiec 2013, 17:28 ]
A cena 1299zł (i radio jest częściej w serwisie niż u Ciebie w aucie )
_________________
W202 c180 M111.920
WDB2020181a370223
 
 
nawro83 
N@wro

Dołączył: 01 Cze 2013
Posty: 11
Skąd: Kępno
Wysłany: 13 Lipiec 2013, 17:44   

Widziałem ten film na youtube..
W sumie to jeden przypadek , ale z drugiej strony brak jakichkolwiek opini tez skłania do myślenia.
Na plus jest to że jest na platformie win ce i cokolwiek za navi wrzucisz bedzie smigać.
Boję się tez o warunki atmosferyczne, dokładnie mróz...
Chciałem tez wykorzystać to dla dziecka które czesto podróżuje ze mną_ puscic jakąs bajke :-)
 
 
reptaill 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 232
Skąd: Opole
Wysłany: 14 Lipiec 2013, 00:10   

Rozumiem ale Ja bym osobiście nie ryzykował. Gdyby to kosztowało 300-400zł to ok. Ale wydać tyle kasy i samemu na własne życzenie prosić się o problemy?? Kruger&Matz to nic innego jak chinol o niemiecko brzmiącej nazwie. TraczU, napisał że są nowi i chcą zdobyć klientele jakością za niską cene. Prawda jest taka że chinolom nie chciało się zadbać o jakość i postanowili o nią zadbać wykorzystując niemiecką nazwę bo ludzie, niemieckie produkty kojarzą z synonimem jakości. Ta firma stoi na równi z takimi produktami jak Peying i inne.
_________________
W202 c180 M111.920
WDB2020181a370223
 
 
TraczU 
Michał


Pomógł: 106 razy
Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 3854
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: 14 Lipiec 2013, 00:22   

reptaill, pisałem tylko to o czym wiem, głośniki które ma znajomy mogę polecić, radio moim zdaniem lipa jak każde inne bo mi się nawet nie podoba.
jesli chodzi o jakiś tam przypadek to wiadomo, że każdybędzie pamiętał o porażkach a nie o wygranych :)
_________________

Lowered KOMPRESSOR AMG
 
 
 
nawro83 
N@wro

Dołączył: 01 Cze 2013
Posty: 11
Skąd: Kępno
Wysłany: 14 Lipiec 2013, 10:01   

Wszystko rozumiem Panowie.
A co w takim temacie możecie polecić??Widziałem firmę clairon w rozsądnych cenach..
Podoba mi się tez Kenwood ale tam ceny podchodzą pod 3 tys:(
A może przerobić na rozmiar 2 din.. ceny są bardziej rozsądniejsze:)
Czytałem że takie przeróbki są możliwe:) Znacie kogoś kto zajmuje sie zawodowo przeróbkami paneli???
Czy od w 210 panel pasuje do w202 z radiem comand???
 
 
TraczU 
Michał


Pomógł: 106 razy
Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 3854
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: 14 Lipiec 2013, 13:01   

nawro83, tematów było sporo NIE pasuje panel do w210, przerobić ten od w202 można.
Patrz u mnie w temacie.
_________________

Lowered KOMPRESSOR AMG
 
 
 
reptaill 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 232
Skąd: Opole
Wysłany: 14 Lipiec 2013, 18:13   

TraczU, nie chciałem żeby moja wcześniejsza wypowiedz zabrzmiała jak atak na Ciebie, jeśli tak to odebrałeś to sorry :oops: Chodzi o to że głośniki same w sobie to dość tępe urządzenie i tu trzeba chcieć coś spier...ć aby to nie grało co innego stacja multimedialna. Fajnie jest mieć w aucie kino, dobą nutę i telewizję (wbudowany tuner dvb-t) ale jeśli wszystko jest zbudowane po łebkach jak to mają w zwyczaju Chinole to tak naprawdę całe urządzenie nadaje się do kosza. Bo ani nie posłuchasz czysto muzyki, ani z tego wielkiego kina nie będzie bo w trakcie jazdy będzie cieła płyta DVD a o telewizji to już można zapomnieć chyba że staniesz 100m od nadajnika (telewizja w czasie jazdy na tym urządzeniu to już w ogóle abstrakcja rodem z SiFi)
ps. sam się kiedyś dałem naciąć na głośniki VoiceKrafta kolega miał takie zamontowane w aucie, podpięte pod porządne radio i przez miesiąc łykałem że to komplet Hertz-a :oops: puki się nie przyznał
_________________
W202 c180 M111.920
WDB2020181a370223
 
 
nawro83 
N@wro

Dołączył: 01 Cze 2013
Posty: 11
Skąd: Kępno
Wysłany: 14 Lipiec 2013, 22:11   

To chyba odpuszcze temat..
Jest na allegro parę ładnych używanych kenwoodow ale nie wiadomo czy warto raz a dwa czy wszystkie kable kabeleczki sa
Radio mam z dobrej półki, wymienie głośniki a do oglądania filmów kupię tablet i to chyba taniej i bez przeróbek wyjdzie.
Dziekuje Wam za opinie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,116 sekundy. Zapytań do SQL: 10