Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: zmichal
15 Czerwiec 2007, 14:21
Mercedes E,Elegance 250 diesel
Autor Wiadomość
marecko

Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 10
Skąd: Wlk.Brytana
Wysłany: 15 Czerwiec 2007, 11:50   Mercedes E,Elegance 250 diesel

Witam Was,nie znalazlem miejsca na forum dla E klasy ,wiec zamiescilem go tutaj,Wlasnie stalem sie posiadaczem MercedesaE,Elegance 250 diesel.automatik,przejechane ma 108 000 km.11 lat.Chcialem zapytac sie co o nim sádzicie?ile mozna nim pojezdzic jeszcze?jak drogie bedzie jego utrzymanie?czy spala tak jak pisze, czyli:
na miescie-8,7
90 km-5,5
120km-7,0
nie posiada skory,czy dalo bysie ja zalozyc teraz?
dziekuje za rady,Pozdrawiam
 
 
grz 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 352
Skąd: Wrocław
Wysłany: 15 Czerwiec 2007, 14:50   

Witam
Przebieg praktycznie żaden jak na wolnossącego diesla (o ile jest prawdziwy). Spalanie myślę, że realne do osiągnięcia-zresztą jak będziesz nim jeździł to sam się przekonasz :lol:
Co do skóry to zostaje chyba zakup i przekładka całych skórzanych foteli i kanapy z innego W210 (do tego jeszcze boki drzwi, tam gdzie siedzą poduchy). W obszywanie foteli skórą bym nie wchodził-oryginał wygląda lepiej.
Pozdrawiam

[ Dodano: 15 Czerwiec 2007, 14:53 ]
Np.:
http://moto.allegro.pl/it...o_liftingu.html
_________________
V8
__________________________________________
www.gryuliczne.com
 
 
marecko

Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 10
Skąd: Wlk.Brytana
Wysłany: 15 Czerwiec 2007, 18:05   

mam nadzieje ze licznik prawdziwy,bo mam calá historie serwisowania.Kupilem go w komisie,i uzywal go tylko 1 Anglik.widac ze jest bardzo zadbany..dalem za niego 3,900 funtowCzy to duzo?.mam na silnik 3 miesiace gwarancji.Jesli chodzi o skory,to bardzo chcialbym kremowe,brakuje mi tylko skory w fotelach i na drzwiach,wiec co mam zrobic?czy tzn,ze mamzakupic 2 fotele z przodu ze skory i fotel(Kanape) ze skory z tylu?a co z drzwiami,jak já tam zalozyc??czy na zlomie samochopdowym najlepiej?I z jakich dokladnie modeli mercedesa moge zakupic to wszystko?ten W210,co to za model?jezde w nim po Angli,ale do Polski tez bede,czy z tá zmiana kierownicy naprawde sprawa skomplikowana.w garazu mercedesa powiedzieli ze 10-12 000 zl,i tego raczej sie nie robi bo za duzo okablowania.dziekuje bardzo za podpowiedzi.pozdrawiam.
 
 
btx

Pomógł: 45 razy
Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 1736
Skąd: Looblyn
Wysłany: 15 Czerwiec 2007, 18:19   

3900 funtow droooooooogo :/

ten samochod po przekladce powinien kosztowac 25000zl i to max!!
 
 
marecko

Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 10
Skąd: Wlk.Brytana
Wysłany: 15 Czerwiec 2007, 19:38   

proszew nie dobijajcie mnie z cená :oops: inne ceny aut byly wyzsze i auta zaniedbane,nie wspominajác juz o wielu wlascicielach czy liczniku.wlasciwie nie znam sie wiec moze i przeplacilem? :cry: prosze o odpowiedzi na moje inne pytania,Bardzo dziekuje.
 
 
lojek 
mesio

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 607
Skąd: Szczecin
Wysłany: 15 Czerwiec 2007, 19:44   

Nie łam się nie ocenia się mercedesa po roczniku czy przeglądzie podanym na zegarach ten co jeździ od klat merolkami wie cos o tym a mercedes w dobrym stanie zawsze będzie drogi bo dobrego zadbanego auta nikt nie odda za małe pieniądze. Ja mam mesia z 95 roku i powiem ci ze nie był tani i wszyscy mówią że dużo dałem bo takiego można mieć za 12 tyś ale ja bym nie chciał takiego mesia bo to z reguły będzie ruina techniczna .
_________________
W 202 z 1995- sprzedany
W 203 C200 K z 2002r - sprzedany
W 202 z 1993 2,2 benzyna w automacie
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi ... naprawdę ...aż ciężko czasami ich wyprzedzić.
 
 
waldek500 

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 330
Skąd: Chełm
Wysłany: 16 Czerwiec 2007, 00:22   

lojek, popieram w całej rozciagłosci.
_________________
E250 TD 98' avantgarde ale z przerobionym zawieszeniem.
 
 
marecko

Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 10
Skąd: Wlk.Brytana
Wysłany: 16 Czerwiec 2007, 10:11   

Zamiezalem zaplacic o wiele wiecej,by tylko autko bylo zadbane i malo uzywane.Widzialem inne i przez 11 lat naprawde mozna je zniszczyc.1 uzytkownik to tez pewna wieksza gwarancja,zwlaszcza przy b.malym liczniku i pelnej dokumentacji serwisowej histori przebiegu autka.
Nalezy pamietac tez ze 3,900 funtow to 21 450 zl.wiec mniej niz podane wczesniej 25 000 zl.
Czekam nadal na opinie,dzieki.
 
 
Gość

Wysłany: 20 Czerwiec 2007, 00:00   

Witaj
Spalanie to temat, który ugryzłem ostatnio na moim forum, zmartwiony wysokim spalaniem u mnie - i wynik jest zaskakujący...
Po namowach kolegów potestowałem - i Moje auto spala od poniżej 7,5 litra (jazda MEGA testowa) do nawet 18litrów... sprawdziłem to w silniku 300Turbodiesel. Także wszystko zależy od jazdy. :roll:

Co do skóry -to trudno mi powiedzieć jaka jest sytuacja w 17'tym województwie Polski. Musisz poszukać na brytyjskim ebayu, na szrotach, czyli autozłomach... wymiana boczków i foteli w 210 jest banalnie prosta, jeśli nie wymieniasz całej tapicerki... tylko musisz mieć to dopasowane kolorystycznie do deski rozdzielczej, podsufitki itd, bo tego tez było wiele kolorów. :shock: Ja bym sobie odpuścił skórę, bo nie będzie pewnie łatwo znaleźć, zwłaszcza, że podobno na złomach w brytanii wcale nie ma wielu MB... :shock:

powodzenia
 
 
manifest

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 18
Skąd: londyn
Wysłany: 20 Czerwiec 2007, 00:22   

mam c 250 z turbina z 96 na automacie i powiem ci ze to zre tak jak jezdzisz ,bo w miescie to pochlania powyzej 10 na bank,zreszta sam sie przekonasz jak troche dlurzej pojezdzisz z pewna noga na gazie.Jesli masz takie cacko jak piszesz to wcale nie przeplaciles ,te sa ciagle w cenie i ciezko znalezc dobra E kl.Za te pieniadze mozna kupic wiele innych mlodszych autek a merca trzeba chciec albo nie .powodzenia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,115 sekundy. Zapytań do SQL: 10