Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Dorabianie kluczyka - ceny
Autor Wiadomość
Fez 
Fez

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 85
Skąd: Olsztyn
  Wysłany: 2 Marzec 2015, 16:57   Dorabianie kluczyka - ceny

Chciałem dorobić zużyty kluczyk bez immobilaizera. Miejsce pierwsze do którego się udałem wyglądało jak speluna, facet zażyczył sobie 150 za grot :D Przez chwile myślałem, że znalazłem się w serwisie mercedesa na szczęście rozejrzenie się po miejscu sprowadziło mnie na miejsce. Udałem się więc do galerii firma widać, że profesjonalna chcieli 60zł . Pomyślałem wow niezły rozrzut cenowy no i właśnie tutaj jest pytanie do Was. Jaka cena wydaje się być ceną odpowiednią za taką usługę(ogólnie pomijając 60 czy 150zł) ??
 
 
asasyn18 


Pomógł: 79 razy
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 1264
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2 Marzec 2015, 18:16   

Ja dorobił za 40zł.

Poszedłem do pierwszego to powiedział 60zł wydało mi się sporo, u innego dorabiacza za 40zł dorobiłem. A gość bardzo dobrze podchodzi do sprsprawy, pytał się o oryginalny klucz, bo dałem mu nie oryginalny. Bo najlepiej jest dorabiać z oryginalnego klucza. To dorobił klucz z małym naddadkiem i za bardzo nie otwierał swobodnie zamków. Ale poinformował mnie o tym i, że jak coś nie tak będzie, to żebym przyjechał samochodem. Następnego dnia dopiero pojechałem sprawdził i dorobił następny klucz. Myślałe, że będę musiał coś dopłacić... ku mojemu zdziwieniu dostałem dwa klucze jeden zapasowy, a drugi właściwy :P
_________________

Malachitowy C200 Diesel 1994r.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,124 sekundy. Zapytań do SQL: 9