Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Odpływy na podszybiu
Autor Wiadomość
matheo120 

Dołączył: 02 Wrz 2015
Posty: 3
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2 Wrzesień 2015, 21:11   Odpływy na podszybiu

Witam wszystkich. Od pewnego czasu mam problem z moim c200. Generalnie po 4 trasach do Francji i z powrotem zaczęło bardzo brzydko pachnieć w aucie (na wyłączonej klimatyzacji) tematów o tym jest sporo i ja nie o tym. Czytając właśnie te tematy zacząłem rozbierać plastiki na podszybiu i.. od strony pasażera niedaleko od wycieraczki znajduje się u mnie gąbka :idea: taka piankowa. Oczywiście dojrzałem ją po oczyszczeniu z brudów jakie się tam znajdowały.. gąbka jest w stanie opłakanym, bardzo mokra i zgniła. Może mi ktoś powiedzieć po co jest tam ta gąbka i czy można ją wyrzucić ? I czy to przez nią mam problemy z brzydkim zapachem?
_________________
Lubię mieć kogoś na celowniku.
 
 
Muciek 


Pomógł: 110 razy
Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 2850
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2 Wrzesień 2015, 21:46   

A jak wygląda filtr kabinowy?
_________________
12'-14' | S124 3.0TDT 92'
14'-15' | S202 C220CDI 98'
15'-19' | CLK 200 W208 97'
19'-21' | CLK 270CDI W209 04'
 
 
matheo120 

Dołączył: 02 Wrz 2015
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2 Wrzesień 2015, 22:32   

Wymieniony. Poprzedni strasznie śmierdział "grzybem" oraz rozkładającą się trawą oraz ściółką.. coś troche tego i tego.. generalnie w aucie nadal mam ten zapach. Zmusiło mnie to właśnie do rozebrania podszybia gdzie miałem pełno śmieci, zgniłych liści itp.. ale uwagę przykuła właśnie ta gąbka? Która nadaje się jedynie do śmietnika, ale jest przyklejona.. nie chce ruszać bo nie wiem co to jest. Pachnie tak samo pięknie jak w moim aucie. Ogólnie na układzie zamkniętym nie jest tak źle, na włączonej klimie też jest do zniesienia. Najgorzej jest wtedy, kiedy auto stoi cały dzień i na normalnym nawiewie odpalam auto.. zapach? Nie do zniesienia ..
_________________
Lubię mieć kogoś na celowniku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,122 sekundy. Zapytań do SQL: 9