Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
awaria pompy paliwowej
Autor Wiadomość
bartezbest 
bartezbest

Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 19
Skąd: szczecin
Wysłany: 12 Czerwiec 2006, 23:55   awaria pompy paliwowej

witam, w moim C180 93' nawaliła pompa paliwa, mam pytanie czy ktoś z was miał podobny problem, mechanik radzi mi regeneracje pompy, jednak koszty tego zabiegu są niewiele mniejsze od nowego zamiennika. pozdrawiam (to dzięki wspaniałym polskim paliwom)
_________________
bartezbest
 
 
 
Gość

Wysłany: 13 Czerwiec 2006, 00:07   

Czesc!
Mam nowa pompe paliwowa do C180 uzywana jeden raz. Wlozona i wyjeta.
Zostala mi przez pomylkie mechanika :x Koles powiedzial ze pompka padla a winna byla alarmu odcia pompe paliwowa, dopiero elektryk doszedl po podpieciu komputera i ich usunieciu. Jesli bys chcial mozemy sie dogadac. Cena rewalcyjna bo i tak lezy :lol:
 
 
bartezbest 
bartezbest

Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 19
Skąd: szczecin
Wysłany: 13 Czerwiec 2006, 12:46   

no to wysyłaj jakieś namiary choć nie wiem czy zdążymy, bo mechanior ma zrobic to najszybciej jak sie da, (bartezbest@wp.pl) dzięki pozdrawiam
_________________
bartezbest
 
 
 
Gość

Wysłany: 13 Czerwiec 2006, 15:37   

ostrów mazowiecka 100km od ostrowi w czwartek bede w gdyni troche oczywiscie jesli sie zdecydujesz morfik@poczta.fm na maila wiecej info
 
 
bartezbest 
bartezbest

Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 19
Skąd: szczecin
Wysłany: 22 Czerwiec 2006, 19:10   

pisze bo może komuś z Was przytrafi sie to samo... pompe zregenerowałem ale głośno pracuje i nic nie da sie z tym zrobić. Pomijając to mechanik (autoryzacja mercedes) powiedział, że przyczyna zużycia lub uszkodzenia pompy jest:
- jazda na resztkach paliwa (zadna nowość)
- jazda na złej jakosci paliwie (j.w.)
- próba odpalenia auta bez paliwa (kilka obrotów bez paliwa i gotowe)
- próba sprawdzenia pompy (wyjętej) na wodzie itp.
szczerze to nie wiem ile w tym wszystkim prawdy ale teraz wiem że sam pompe załatwiłem, bo ostatnio (dwa miesiące temu) zalałem cały bak, na drugi dzień wsiadam do samochodu zapalił zgasł i koniec, poprosiłem kolesia zeby mnie pocholował i nic, nie zapalił, mechanik stwierdził brak paliwa :oops: , chyba mi ukradli, najdziwniejsze jest to że wskażnik poziomu wskazywał max, po odłączeniu akumulatora i ponownym podłączeniu spadł na zero%$#%^$#@$%%^$^
_________________
bartezbest
 
 
 
Gość

Wysłany: 6 Lipiec 2006, 19:39   

witam, jak wiecie ile kosztuje zamiennik pompy to napiszcie jak najszybciej, wlasnie mi padla i niewiem na jakie koszta ssie szykowac.............
 
 
bartezbest 
bartezbest

Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 19
Skąd: szczecin
Wysłany: 16 Lipiec 2006, 12:07   

od 500zł (do C180 93') do ... (lepiej nie pisać) mechanik odradzał zamiennik, podobno szybko padają, ja zregenerowałem, jak już pisałem troche hałasuje ale... (koszt regeneracji 450zł, z gwarancją)
_________________
bartezbest
 
 
 
Gość

Wysłany: 16 Lipiec 2006, 16:27   

Witam Czy moze ktos zakladal ta pompe http://www.pompy.net/skle...n,272950,0.html . Pozdrowienia
 
 
Gość

Wysłany: 17 Lipiec 2006, 00:49   

witam kupilem juz pompe za 250 pln z 12 mie gwarancji i jak narazie dziala bez problemu....www.swiatczesci.pl.....a tak na marginesie poszukuje silniczka do prawej szyby przedniej c 180 95r jakies podpowiedzi ??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,149 sekundy. Zapytań do SQL: 9