Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Potrzebne informacje
Autor Wiadomość
uve 


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 900
Skąd: wrocław
Wysłany: 29 Czerwiec 2006, 21:10   Potrzebne informacje

Witam wszystkich,
Niebawem planuje zakup mercedesa w202. Problem w tym ze nie zdecydowalem sie jeszcze na konkretny silnik i potrzebuje informacji/opini na temat jednostek napedowych. Zaczne od tego ze chcialbym kupic c klase po liftingu czyli jesli sie nie myle rok 97 w zwyz (jesli ktos zna dokladna date od kiedy byly te drobne modyfikacje wprowadzone, zderzaki progi itp to bede wdzieczny za info). W rachube wchodzi tylko auto w wersji elegance z automatyczna skrzynia biegow. Silniki ktore mnie interesuja to benzynowe: 200, 220, 220k, diesle 250D, nie wiem czy na auto z silnikami CDI wystarczy mi kasy.
Pytanie jest nastepujace: Gdzie znajde informacje o tych silniczkach, spalanie, przyspieszenie oczywiscie przy automatycznej skrzyni biegow. Przydalaby sie jeszcze lista dostepnych silnikow w wersji auta ktora chce kupic czyli: elegance po liftnigu z automatyczna skrzynia. Za wszelkie informacje bede wdzieczny.
 
 
krzemo 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 97
Skąd: Wies Warszawa
Wysłany: 29 Czerwiec 2006, 22:58   

Witaj,
Garsc informacji znajdziesz tu:

http://www.baureihe201.de/W201/W202/202tab.htm

pozdr
krzemo
 
 
 
VALENTINE 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 22
Skąd: PL
Wysłany: 29 Czerwiec 2006, 23:24   

Tu masz wszystkie dane:
http://www.mb.auto.pl/dane_en_os/1238DANE.HTM
Jak wejdziesz w dany model ,na dole są skrzynie biegów i tam jest przyśpieszenie i spalanie.
Jeżeli chodzi Ci o auto po liftingu (po 97r) to już nie był montowany silnik 220 tylko 230 (benzyna)
 
 
uve 


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 900
Skąd: wrocław
Wysłany: 29 Czerwiec 2006, 23:59   

Wedlug tej strony co podales to c230 byl produkowany od 10.95 do 05.96.
Mnie interesuje auto po liftingu i wiem ze jest to chyba od 97 roku w zwyz tylko nie znam dokladnej daty. Czy ktos posiada informacje kiedy dokladnie byly wprowadzone te zmiany stylistyczne ?

Fuel consumption 6,3/8,0/10,6 l - rozumiem ze pierwsze to spalanie minimalne pozniej srednie i na koncu maksymalne ? Czy te dane dotyczace spalania sa obiektywne ?

Czy ktos moglby sie wypowiedziec na temat silnika c230k, czy sa to silniki bardziej awaryjne, jakies ich wady, a moze ktos na forum posiada kompresora ?
 
 
marcin19_87 


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 84
Skąd: Lubliniec
Wysłany: 30 Czerwiec 2006, 14:04   

Ja mam w202 z października 1996r i wewnatrz jest juz po liftingu a z zewnatrz nie. Nie wiem czemu sie uparłeś na auto po liftingu??!!! :oops: Wielu moich znajomych ma mercedesy po 96r i większość z nich już gnije :!: :!: :!: :shock: najcześciej w okolicach zamka bagażnika. Oprócz tego pada im elektryka. no to by było na tyle mojego zdania :lol:
W moim przypadku najbardziej jest obiektywne spalanie przy 120km/h bo jak sprawdzalem u mnie to właśnie było najbardziej podobne. Aha najczęściej jeżdżę w cyklu mieszanym ale trasy nie dłuższe jak 20 km naraz.
_________________
W202 220 DIESEL 96r. WDB2021211F502998
 
 
 
toart 


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 260
Skąd: opole
Wysłany: 2 Lipiec 2006, 00:13   

uve napisał/a:
Czy ktos posiada informacje kiedy dokladnie byly wprowadzone te zmiany stylistyczne ?

Dokladne odpowiedzi na twoje pytania:
Pozdrawiam

historia202.jpg
Plik ściągnięto 206 raz(y) 37,25 KB

_________________
C180 classic 4/97 (before FL)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11