Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Pioterek
1 Lipiec 2012, 19:51
podlokietnik
Autor Wiadomość
endriu72 
esprit'98-1.8B+G

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 49
Skąd: lublin
  Wysłany: 18 Sierpień 2006, 14:59   podlokietnik

witam serdecznie wszystkich forumowiczow na najfajniejszej stronie poswieconej MB! od niedawna jestem posiadaczem zaj.... autka model esprit sedan 1.8b z kwietnia 1998 tylko jest jedno male ale nie mam podlokietnika a koniecznie chce to zmienic. dlatego mam pytanie czy ktorys z kolegow zna oznaczenie tego elelmentu do tego rocznika bo podejrzewam ze z roznych rocznikow moga nie pasowac a niechce kupic uzywanego ktory do niczego mi sie nie przyda. udalem sie takze do dilera gdzie koles na podstawie dowodu rejestracyjnego podal mi nastepujacy numer 913707 ale mi sie wydawalo ze ten numer powinien byc 10 cyfrowy chyba ze sie myle albo koles nie byl do konca szczery ale kiedy zapytalem ile bedzie kosztowal u nich podlokietnik z montazem to mi odpowiedzial ze powinnismy sie wyrobic w 1200zł. zasugerowal takze ze moze pasowac podlokietnik od 203(czy to mozliwe) ale to juz chyba przesadzil, tak mi sie przynajmniej wydaje. na marginesie moze ktos ma do sprzedania taki czarny element? pozdrawiam Wszystkich!!!
 
 
Lukas 
Moderator

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 440
Skąd: Brodnica
Wysłany: 20 Sierpień 2006, 14:46   

Witaj. Ja osobiście władowałem do budy z 93 podłokietniek z 99 roku i wszystko ok. Oczywiście wymaga kilku zmian ale to tylko w związku z punktem mocowania. Szukaj na allegro lub szrotach.
Pozdrawiam.
_________________
202 200D '93 - Aż żal się spieszyć
 
 
zmichal 
Moderator


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 736
Skąd: lubelskie
Wysłany: 20 Sierpień 2006, 14:50   

A ja stwierdziłem, że w wersji bez podłokietnika środkowa półka jest bardzo wygodna i praktyczna i można na niej zmieścić wiele rzeczy!
Też na początku chciałem miec podłokietnik, ale dałem sobie spokój i teraz po pół roku użytkowania stwierdzam, że półeczka bardzo sie przydaje i, że nie chcę już podłokietnika!
_________________
E320 4matic '04
Forum Mercedes C klasa W203
Forum Mercedes C klasa W204
Forum Mercedes E klasa W210
 
 
toart 


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 260
Skąd: opole
Wysłany: 24 Październik 2006, 19:28   

Mam taki apel dla tych co maja podlokietnik zeby powiedzieli mi co sie w nim moze oryginalnie miescic. Chyba byly tam lodowki i telefony a moze cos jeszcze. No i nie wiem do czego ten schowek z przodu podlokietnika za regulacja lusterek- kupilem go i jak by tam czegos brakowalo. Wydaje mi sie ze nad popielniczka z tylu tez jest wolne miejsce na jakies cóś ale co...
Pozdrawiam
_________________
C180 classic 4/97 (before FL)
 
 
 
lojek 
mesio

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 607
Skąd: Szczecin
Wysłany: 24 Październik 2006, 20:58   

ja mam z przodu taki wkład i fajnie pasuje na napoje np kubek na kawe w trase rewelacja
_________________
W 202 z 1995- sprzedany
W 203 C200 K z 2002r - sprzedany
W 202 z 1993 2,2 benzyna w automacie
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi ... naprawdę ...aż ciężko czasami ich wyprzedzić.
 
 
Camel- 
Mercmag.pl


Pomógł: 212 razy
Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 12480
Skąd: Poznań
Wysłany: 24 Październik 2006, 21:50   

lojek napisał/a:
ja mam z przodu taki wkład i fajnie pasuje na napoje np kubek na kawe w trase rewelacja

Tak, to miejsce na kubek/puszkę. Posiada wyciągany wkład, który można wypłukać pod bierzącą wodą, wytrzeć i włożyć już czysty z powrotem. :)
_________________
http://mercmag.pl
C200 Sport, odbudowa: Classic, CLK, Sport T, Esprit T, Classic T, E240 Classic, CLK230 Ava, E280 Ava, Sport T V6, E320 Ava, Esprit, CLK MY04, CLK230, E280 Eleg., CLK MY06
 
 
toart 


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 260
Skąd: opole
Wysłany: 24 Październik 2006, 22:13   

topol napisał/a:
... zainstalowałem uchwyt na napoje, kosztował w ASO 134 złote, ale oryginał!


- to pewnie o tym mowa :(

kolega pisal ze pokaze foto ale nie pokazal.

Dzieki panowie za odzew.
Pozdrawiam
_________________
C180 classic 4/97 (before FL)
 
 
 
topol 
Moderator
wiochmen


Pomógł: 40 razy
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 4027
Skąd: dalej od Warszawy
Wysłany: 25 Październik 2006, 09:19   

Zapomniało mi się przepraszam....
_________________
topol
Jeep Grand Cherokee Limited '04 - Wojtek
MB 420 SEC '87 - Greta - w trakcie restauracji...
MB A150 BlueEFFICIENCY '09 - Helga
MB C180 T '98 + LPG AKME - Hilda - Sprzedana....

Ludzie myślą czasem, jak zabić czas, a to czas ich zabija...

Myślisz nad LPG? Zajrzyj http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=14956

 
 
 
MARR 
Marcin33

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 165
Skąd: PL
Wysłany: 25 Październik 2006, 13:58   

Witam :) U mnie to wygląda tak :) Sorry za lichą jakośc zdjęć ale sa z telefonu :(
Pozdrawiam :D

DSC00273.JPG
Plik ściągnięto 490 raz(y) 79,81 KB

 
 
topol 
Moderator
wiochmen


Pomógł: 40 razy
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 4027
Skąd: dalej od Warszawy
Wysłany: 25 Październik 2006, 14:01   

MARR napisał/a:
Witam :) U mnie to wygląda tak :) Sorry za lichą jakośc zdjęć ale sa z telefonu :(
Pozdrawiam :D

Masz ten dwupoziomowy podłokietnik jak widzę, też chcę założyć do siebie........
Taki "kubeczek" też miałem.
_________________
topol
Jeep Grand Cherokee Limited '04 - Wojtek
MB 420 SEC '87 - Greta - w trakcie restauracji...
MB A150 BlueEFFICIENCY '09 - Helga
MB C180 T '98 + LPG AKME - Hilda - Sprzedana....

Ludzie myślą czasem, jak zabić czas, a to czas ich zabija...

Myślisz nad LPG? Zajrzyj http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=14956

 
 
 
MARR 
Marcin33

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 165
Skąd: PL
Wysłany: 25 Październik 2006, 14:32   

topol napisał/a:
MARR napisał/a:
Witam :) U mnie to wygląda tak :) Sorry za lichą jakośc zdjęć ale sa z telefonu :(
Pozdrawiam :D

Masz ten dwupoziomowy podłokietnik jak widzę, też chcę założyć do siebie........
Taki "kubeczek" też miałem.


:) :) Warto założyć, bardzo dużo się w nim mieści :D :D Miałem takie rozwiązanie w dwóch innych, poprzednich autach i wydaje mi się lepszym rozwiązaniem niż korytko takie jakie miałem w W123 (eh dobre to było auto) ale korytko też dobre :D :D
Pozdrawiam

[ Dodano: 25 Październik 2006, 14:34 ]
toart napisał/a:
Mam taki apel dla tych co maja podlokietnik zeby powiedzieli mi co sie w nim moze oryginalnie miescic. Chyba byly tam lodowki i telefony a moze cos jeszcze. No i nie wiem do czego ten schowek z przodu podlokietnika za regulacja lusterek- kupilem go i jak by tam czegos brakowalo. Wydaje mi sie ze nad popielniczka z tylu tez jest wolne miejsce na jakies cóś ale co...
Pozdrawiam

U mnie nad popielniczką nie ma nic tzn. jest jakaś zaślepka :)
 
 
endriu72 
esprit'98-1.8B+G

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 49
Skąd: lublin
Wysłany: 25 Październik 2006, 14:43   

witam widze ze temat podlokietnika niezle sie rozkrecil ale dzisiaj zaczynam sie gleboko zastanawiac czy bede zmienial korytko na podlokietnik ktory moze i jest bardziej praktyczny, prowadzi sie fajnie auto i wogole wyglada bardziej atrakcyjnie ale ostatnio przejechalem sie samochodem z takim dodatkiem i doszedlem do wniosku ze przynajmniej na razie nie bede go montowal poniewaz kiedy jedzie sie autem z takim gazetem lub tylko w nim "siedzi" z osoba płci przeciwnej (szczegolnie po zachodzie slonca) to jest on wogole NIEPRAKTYCZNY !!! :wink: pozdrawiam :D
 
 
MARR 
Marcin33

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 165
Skąd: PL
Wysłany: 25 Październik 2006, 15:00   

:D :D :D :wink: :wink: :wink: To fakt po zachodzie słońca to taki podłokietnik powienien mieć funkcję demontażu :lol: :lol: :wink: :wink:
Pozdrawiam
 
 
topol 
Moderator
wiochmen


Pomógł: 40 razy
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 4027
Skąd: dalej od Warszawy
Wysłany: 25 Październik 2006, 15:21   

MARR napisał/a:
:D :D :D :wink: :wink: :wink: To fakt po zachodzie słońca to taki podłokietnik powienien mieć funkcję demontażu :lol: :lol: :wink: :wink:
Pozdrawiam

Zgadza się :D

[ Dodano: 25 Październik 2006, 15:23 ]
MARR napisał/a:
U mnie nad popielniczką nie ma nic tzn. jest jakaś zaślepka


U mnie też nic....
A w podłokietniku będzie lodóweczka, już do mnie jedzie.....
_________________
topol
Jeep Grand Cherokee Limited '04 - Wojtek
MB 420 SEC '87 - Greta - w trakcie restauracji...
MB A150 BlueEFFICIENCY '09 - Helga
MB C180 T '98 + LPG AKME - Hilda - Sprzedana....

Ludzie myślą czasem, jak zabić czas, a to czas ich zabija...

Myślisz nad LPG? Zajrzyj http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=14956

 
 
 
endriu72 
esprit'98-1.8B+G

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 49
Skąd: lublin
Wysłany: 25 Październik 2006, 16:02   

wlasnie swietny pomysl -skladany podlokietnik! mozna by na takim patencie zbic niezla kaske :D no i bylyby dwie wersje standard podlokietnik skladany recznie na korbke i lux skladany elektrycznie jednym guziczkiem dla bardziej dzianych gości ja z checia wybralbym i wersje standard bo aktualnie musze sobie radzic przy pomocy kocyka ktory caly czas lezy za moim fotele a ktory w razie potrzeby np. "dlugie trasy" :wink: klade na korytku zeby bylo wygodniej i zeby lokci nie opirac o jego krawedzie bo to bardzo bolesne i nie wygodne w czasie "dluzszej jazdy" :mrgreen: !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 12