Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
TWEETERY w202
Autor Wiadomość
visolvit 
mecenas

Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 9
Skąd: augustów
  Wysłany: 10 Wrzesień 2006, 23:20   TWEETERY w202

witam wszystkich.skoro to czytacie to zapewne wiecie gdzie najlepiej i jak najszybciej zamontowac tweetery z przodu w :mb: w202???mam delikatny problem gdyz bede to robic sam i nie wiem do konca jak.moze roniez wiecie jak podniesc kratke na desce rozdzielczej gdzie umiejscowiony jest glosniczek i wogole jaki tam siedzi.moze wlasnie tam bedzie pasowac tweeter i nie bedzie wiel klopoyu.dzieki za pomoc
_________________
witam wszystkich i pozdrawiam!!!
 
 
Gość

Wysłany: 10 Wrzesień 2006, 23:38   

Witam. Tweetery najlepiej słychać kiedy są nakierowane na ucho. Ten od strony pasażera skierowany powinien być na kierowcę i odwrotnie. Ja u siebie mam je w tapicerce drzwi w obudowie z skosem, która była w komplecie. Umieszczenie ich w kratce może pogorszyć odbiór. Nie wiem,ale takie jest moje zdanie... Pozdr.
 
 
visolvit 
mecenas

Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 9
Skąd: augustów
Wysłany: 11 Wrzesień 2006, 12:33   

ok dzieki ale intersuje mnie jeszcze jedno jakim sposobem zdjac kratke z deski w celu zobaczenia glosnikow oraz jaki wogole tam siedzi rozmair takich glosnikow
_________________
witam wszystkich i pozdrawiam!!!
 
 
Kowal 
Moderator
Mercedes C220D


Pomógł: 33 razy
Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 1046
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11 Wrzesień 2006, 23:00   

Jesli chodzi Ci o te malutkie glosniki w desce to jak przyjzysz sie dokladnie tej kratce to na dole mniej wiecej na srodku widac taki czarny plstkikowy bolec trzeba go wcisnac lub przesunac w bok juz nie pamietam jak to bylo.
Pozdro
_________________
Mercedes C220 Diesel '94 ESPRIT body kit from Carlsson

Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, a na cuda trzeba czekać tydzień :mrgreen:



:!: Odzież motocyklowa :!:
 
 
 
qbick 
qbick

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 236
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2 Październik 2006, 10:17   

Dokladnie jest tam bolec i trzeba np. srobokretem wepchnac go (z czuciem) tak gleboko az przaktycznie sama kratka odskoczy. Najprosciej jest zainstalowac tweetery w miejscu fabrycznym zdaje sie ze 1" tam pasuja ale w audiofilskich instalacjach wskazane by bylo odpowiednie ich ukierunkowanie na sluchacza. :)
_________________
Qbick@SetH.MB
C 220 Diesel Elegance '96
WDB2021211F392212
 
 
 
Camel- 
Mercmag.pl


Pomógł: 212 razy
Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 12480
Skąd: Poznań
Wysłany: 8 Październik 2006, 10:32   

qbick napisał/a:
Dokladnie jest tam bolec i trzeba np. srobokretem wepchnac go (z czuciem) tak gleboko az przaktycznie sama kratka odskoczy. Najprosciej jest zainstalowac tweetery w miejscu fabrycznym zdaje sie ze 1" tam pasuja ale w audiofilskich instalacjach wskazane by bylo odpowiednie ich ukierunkowanie na sluchacza. :)


Niekoniecznie. Bo każdy "audiofil samochodowy" wie, że wysokie częstotliwości potrafią się odbijać w przedniej szybie i lądować przy uchu słuchacza ;)
_________________
http://mercmag.pl
C200 Sport, odbudowa: Classic, CLK, Sport T, Esprit T, Classic T, E240 Classic, CLK230 Ava, E280 Ava, Sport T V6, E320 Ava, Esprit, CLK MY04, CLK230, E280 Eleg., CLK MY06
 
 
qbick 
qbick

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 236
Skąd: Olkusz
Wysłany: 8 Październik 2006, 12:31   

Camel masz racje :) za audiofila się nie uważam po prostu bazowalem na opini ludzi na tym sie znajacych. Sluchaj a znasz sie moze cos blizej na wątku głosnikowym bo wlasnie jestem w trakcie kupna jakiegos zestawu na przód pod wzmaka alpiny i skrzynki+wzmaka na tyl. Moze cos doradzisz? Wzmak alpiny na przód ma 2x80 w RMS glosniki chce kupic tak do 500 oczywiscie kable pozadne i wytlumienie a na tyl chce 1000 przeznaczyc na skrzynie z wzmakiem:):):) masz moze jakies typy?
_________________
Qbick@SetH.MB
C 220 Diesel Elegance '96
WDB2021211F392212
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,127 sekundy. Zapytań do SQL: 10