Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Camel-
3 Sierpień 2008, 21:16
instalacja elektryczna.??pomocy!
Autor Wiadomość
winiar789 

Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 110
Skąd: warszawa
Wysłany: 3 Sierpień 2008, 13:07   instalacja elektryczna.??pomocy!

mam pewien problem ,jak wiadomo w w202 akumulator jest z w bagazniku glowny kabel przechodzi przez pol bagaznika i lewym progiem (od kierowcy ) do silnika no tak mam 2 wzmacniacze w bagazniku ale problem jest taki ze na tweeeterach mam straszne zaklocenia okablowanie puscilem prawym progiem ,nie chce stosowac flitrow poniewaz wszystko traci moc szczegolnie sygnal z akumulatora spada ,nawet gdy podlacze cb radio do zapalniczki mam szumy cb powinno byc podlaczone bezposrednio do akumulatora i on powinien niwelowac szumy ale wydaje mi sie ze nie zniweluje (czytalem na roznych forach ze szczotki z alternatora itd itd ale to bezsens szukanie igly w z togu siana )najleprze jest to ze nawet jak odpale swiatla na podsufitce taki dzwiek mam w glosnikach zamykam okno w cb radiu cos piszczy nie wiem co mam z tym wykombinowac raz a porzadnie bo jak u kumpla cb podlaczylem pod zapalniczke 70% szumow nie bylo wiadomo ze jeszcze antena itd a u mnie jest tragedia w mercu odpalam glopie swiatla to sygnal radiowy mi zanika w radyjku np (eska) a antene mam ze wzmacniaczem ,nie wiem co robic bo moze bym poscil cale okablowanie do radio cb radia samochodowego on akumulatora bezposrednio nie od kabli seryjnych?? ale i tak jest tam podlaczony glowny kabel od aku do silnika nie wiem:/:/:/:/:/:/:/:/pomozcie!!!
 
 
marcmerc 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 187
Skąd: Elbląg
Wysłany: 3 Sierpień 2008, 16:15   

strasznie trudne pytanie ja nie rozumiem o co ci chodzi, a Ty wiesz co napisales??
_________________
okazuje się że mercedes i BMW są w stanie stać na jednym podwórku
w202 c250 WDB2021251F056553
E39 523i, same automaty
 
 
 
Gerri 

Pomógł: 45 razy
Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 1255
Skąd: Limerick
Wysłany: 3 Sierpień 2008, 16:49   

I to wszystko w jednym zdaniu :shock:
N I E S A M O W I T E...
 
 
winiar789 

Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 110
Skąd: warszawa
Wysłany: 3 Sierpień 2008, 18:53   

hehe sam jestem w szoku ze tak potrafie:D chodzi o to ze mam zajebiste zaklocenia wszedzie ...... akumulator mam z tylu cala wiazka idze przez bagaznik wsadzilem do bagaznika dwa wzmacniacze jeden obsluguje glosniki przednie a drogi tube gdy mam odpalone auto i wylaczone w teeterach mam szumy otwieram okno szumi, zapalam na podsufitce swiatla tez piszczy (slyszalem ze kable nie moga isc blisko wiazki ale w w202 jest to nie ralne bo idze przez bagaznik staralem sie puszczac kable sygnalowe z dala od niej) . 2 sprawa cb radio mam pod zapalniczke i mam szumy straszne ,otwieram oko i slysze w cb otweranie okna a u kumpla nic takiego nie ma i mu nie szumi nic .3 sprawa odpalam radio np eska ,odpalam swiatla a tu dupa nic nie slychac eski brak tylko szumy gasze swiatla eska jest a mam antene ze wzmacniaczem i teraz pytanie co mam z takim fantem zrobic czy puscic kable z aku osobne do radia anteny i cb i nie bedzie zaklucen bo chyba akumulator powinien szumy niwelowac .To moj mega problem juz nie wiem co mam robic bo wszedzie szumi:(..Aaa i czytalem na roznych forach zeby posprawdzac szczotki w alternatorze itd ze to od tego sa szumy ale to chyba przy wlaczonym samochodzie a gdy jest wylaczony dlaczego piszczy??
 
 
Daniel 
Dociekliwy

Pomógł: 50 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 4110
Skąd: Tczew
Wysłany: 3 Sierpień 2008, 19:10   

Gerri napisał/a:
I to wszystko w jednym zdaniu :shock:
N I E S A M O W I T E...


dobrze, że Miodek tego nie czyta 8)
 
 
winiar789 

Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 110
Skąd: warszawa
Wysłany: 3 Sierpień 2008, 19:12   

kazdemu zdazaja sie bledy prosze was o pomoc!!!
 
 
Daniel 
Dociekliwy

Pomógł: 50 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 4110
Skąd: Tczew
Wysłany: 3 Sierpień 2008, 19:18   

winiar789 napisał/a:
kazdemu zdazaja sie bledy prosze was o pomoc!!!


tu nie chodzi tylko o błędy:

Cytat:
chodzi o to ze mam zajebiste zaklocenia wszedzie
 
 
janucha78 


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 727
Skąd: skarzysko
Wysłany: 3 Sierpień 2008, 21:05   

troszke kolege poniosło ale go rozumiem bo od jakiegos czasu obserwuje posty Daniela i widze ze bardzo lubi prowokowac.oj nieładnie.kolego Danielu troszke szacunku dla innych a nie tylko wytykanie błędów ortograficznych.pozdrawiam.

topoll: prowokacja nie usprawiedliwia języka spółek budowlanych!
Ostatnio zmieniony przez topol 4 Sierpień 2008, 12:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Łukasz 

Pomógł: 110 razy
Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 3803
Skąd: EPWA
Wysłany: 3 Sierpień 2008, 21:14   

Gdzie podłączyłeś masę od wzmacniacza?
Sprawdź też masę od akumulatora kiedyś mój kolega miał taki problem po poprawieniu masy zjawisko które opisujesz ustąpiło ,.
Może być też taka sytuacja , że gdzieś masz przebicie. :D
 
 
Camel- 
Mercmag.pl


Pomógł: 212 razy
Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 12480
Skąd: Poznań
Wysłany: 3 Sierpień 2008, 21:16   

Winiar789, poproś znajomych o sponsoring na kurs kultury i języka polskiego!
_________________
http://mercmag.pl
C200 Sport, odbudowa: Classic, CLK, Sport T, Esprit T, Classic T, E240 Classic, CLK230 Ava, E280 Ava, Sport T V6, E320 Ava, Esprit, CLK MY04, CLK230, E280 Eleg., CLK MY06
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,156 sekundy. Zapytań do SQL: 11