Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Camel-
11 Październik 2008, 13:16
lpg
Autor Wiadomość
endriu72 
esprit'98-1.8B+G

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 49
Skąd: lublin
Wysłany: 7 Sierpień 2008, 20:14   lpg

czesc! koledzy mam nastepujacy problem. krotko i na temat nie bede sie rozpisywal. moja usterka nie wystepuje caly czas ale jak sie pojawi to jest uciazliwa a wrecz niebezpieczna! a mianowicie w chwili ruszania kiedy wolne obroty wynosza okolo 700-800 to po dodaniu gazu tj kiedy ruszam spadaj do ok 200 silnik sie dlawi nie chce wejsc w obroty i na dodawanie gazu (pompowanie pedalem) jest nie czulu prawie gasnie i auto nie chce jechac brakuje mu mocy a po chwili mu to samo przechodzi ale kiedy jest to np na swiatlach to wtedy jest to bardzo dluga chwila! jezeli nie moge ruszyc bo po prostu silnik w tej chwili traci obroty i nie ma moc to przerzucam go na benzyne i jest ok idzie jak burza! czy ktos wie jak rozwiazac ten problem? dodam ze gaz jest sekwencyjny i po podlaczeniu do komputera instalacja nie wykazuje rzadnych usterek! a moze chociaz doradzicie dobry warsztat w lublinie lub okolicach. od siebie dodam ze slyszalem ze to przewody wysokiego napiecia ale podobno gazownicy zawsze tak mowia jak jest jakis problem!!! dzieki i pozdrawiam!
 
 
Maxsim 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 40
Skąd: Łuków
Wysłany: 7 Sierpień 2008, 21:34   

Moim zdaniem masz coś nie tak z podciśnieniem, które modyfikuje wydajność parownika.
_________________
MB C180 Aut. Sport '96 + LPG sekwencja ZAVOLI
WDB2020181A438279
Ostatnio zmieniony przez Maxsim 7 Sierpień 2008, 21:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kostek 
ważne jest serce


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 1381
Skąd: Warszawa
Wysłany: 7 Sierpień 2008, 21:34   

cześc, przyczyn zapewne moze byc wiele, ale ja napisze o swoich przypadkach:
-sprawdź przewody wysokiego napiecia i przede wszystkim cewki, obejrzyj świece, czy ich zużycie jest równomierne. małe zaklócenia w pracy cewki są niedostrzegalne na benzynie, natomiast na gazie powodują spadek obrotów i duszenie sie silnika

napisz czy silnik na benzynie pracuje rowno i czy nie słychać lekkiego grzechotu z okolicy przepustnicy
_________________
c-180, W202, 1996r, LPG EX
w210, 2.0 b, 1997r sedan, avangarde

Gość, twardy bądź jak żelki z Biedronki


Gość nie pisz do mnie skąd Twój nick w moim podpisie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,137 sekundy. Zapytań do SQL: 11