Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
centralny zamek + bagaznik
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 16 Listopad 2006, 16:49   centralny zamek + bagaznik

Witam wszytkich bardzo serdecznie!

Podczas jazdy zaczeły mi sie samoczynnie ryglowac drzwi,(zamykac i otwierać, centrany zamek bylo slychać na każdej nierówności drogi, zapalało się i gasło przy tym oswietlenie kabiny ale jakoś dojechalem do domu, )było to przy dodawaniu gazu oraz przy jeździe po nierówności drogi po kolejnym uruchomieniu silnika w czasie jazdy ustało wszystko i nie mam teraz otwierania drzwi z pilota, nie działa centralny zamek, nie dziala opuszcznie tylnych zagłowkow, a co najważniejsze nie mogę się dostać do bagażnika gdyż wyłacznik przy lewarku też przestał działać, na pilota nie reaguje a reczny kluczyk nigdy nie był używany więc zapuscilem go WD40 moze rano uda mi się otworzyć
mam prośbę o podpowiedź od czego zaczac poszukiwania usterki? (bezpieczniki są ok)
Ostatnio zmieniony przez Gość 17 Listopad 2006, 10:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gerri 

Pomógł: 45 razy
Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 1255
Skąd: Limerick
Wysłany: 16 Listopad 2006, 19:43   

Na poczatek: Rowniez Ciebie serdecznie witamy!!! :shock:
 
 
Gość

Wysłany: 17 Listopad 2006, 12:42   

Witam ponownie.
Doszedłem do tego że w bagażniku jest pompka sterująca centralnym zamkiem, wlewem paliwa i zagłowkami i powinny być tam również bezpieczniki i teraz zaczyanają sie schody bo kluczykiem nie idzie otworzyć bagażnika wkładka kręci się w kółko dawniej nie było problemu wszystko dzialalo z pilota
mam pytanie czy jest inny sposób bym otworzył bagażnik?bardzo proszę o pomoc
 
 
Gerri 

Pomógł: 45 razy
Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 1255
Skąd: Limerick
Wysłany: 17 Listopad 2006, 20:43   

Tak to jest - dopoki wszystko dziala, to sie nie ma po co zastanawiac, co bedzie, jak przestanie...
Poloz oparcie tylnego siedzenia, bedziesz mial dostep do bagaznika.
 
 
WasilieW 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: 17 Listopad 2006, 23:33   

A np. u mnie kanapa się nie składa :P I co wtedy??
_________________
MB C 180 sport '95 - wcześniej
Teraz W210 Classic '97 E200T - LPG Stag 300
 
 
 
Gość

Wysłany: 18 Listopad 2006, 13:35   

jak już chcesz poszukać otworu z kabiny to raczej z pod apteczki możesz się dostać jakimś drutem ale nie z za oparcia bo tam jest blacha i na pewno nie otworzysz tym sposobem bagażnika :twisted: myslę że znalazłem sposób z prawej strony pod wlewem paliwa jest klapa (pod zderzakiem) trzeba się tam dostać i zrobić co trzeba :twisted:
 
 
Gerri 

Pomógł: 45 razy
Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 1255
Skąd: Limerick
Wysłany: 18 Listopad 2006, 16:02   

czarusek napisał/a:
nie z za oparcia bo tam jest blacha


Jestes pewien? To nie jest 124: tutaj zbiornik paliwa jest pod podloga, i po wyjeciu oparcia siedzenia do bagaznika jest dostep.
Ale leba sobie nie dam za to uciac. Czemu jednak sa wersje z kladzionymi siedzeniami? A jak nie sa skladane, to wtedy jest inne nadwozie? (z blacha za siedzeniami?)
 
 
uve 


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 900
Skąd: wrocław
Wysłany: 18 Listopad 2006, 16:43   

Ja mam skladane siedzienia, ale zeby je polozyc trzeba najpierw otworzyc bagaznik i pociagnac za takie dwie dzwigienki ktore odblokowuja zatrzaski. Nie mam zadnej blachy miedzy bagaznikiem a siedzeniami, po zlozeniu jest dostep do kufra.
_________________
C220 CDI, VIN: WDB2021331A842349
 
 
WasilieW 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: 18 Listopad 2006, 20:57   

U mnie jest blacha. Myślałem, że dałoby się po położeniu podłokietnika z tyłu ale jednak nie da rady. Blacha całkowicie oddziela bagażnik od kabiny.
_________________
MB C 180 sport '95 - wcześniej
Teraz W210 Classic '97 E200T - LPG Stag 300
 
 
 
Kowal 
Moderator
Mercedes C220D


Pomógł: 33 razy
Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 1046
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19 Listopad 2006, 11:43   

Ja nie mam składanych siedzeń, kiedyś wyjmowałem całą tylną kanapę żeby ja wyprać i u mnie tak samo była blacha nie ma dostępu do bagażnika.
Pozdro
_________________
Mercedes C220 Diesel '94 ESPRIT body kit from Carlsson

Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, a na cuda trzeba czekać tydzień :mrgreen:



:!: Odzież motocyklowa :!:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,124 sekundy. Zapytań do SQL: 9