Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozrusznik nie chce zakrecic !!!
Autor Wiadomość
Gość

  Wysłany: 18 Listopad 2006, 12:45   Rozrusznik nie chce zakrecic !!!

Czesc !!! Dzis rano wstalem zeby odpalic autko i najnormalniej w swiecie jechac na zakupy. NIestety !!! autko nie odpalilo. Centralny zamek nie dziala, tak jak by byl akumulator rozladowany,silnik nie kreci nic. Po podlaczeniu nowego akumulatora alarm sie zalancza i nawet gdy go wylacze nie moge odpalic- rozrusznik proboje zakrecic ale za chwile jakby docieral do niego jakis sygnal z alarmui odlancza wszystko i alarm wyje od nowa. Nie wiem co z tym fantem zrobic.NIe widze syreny,nie moge jej odlaczyc, auta nie odpale zby pojechac do elektryka. Posiadam alarm firmy SCORPION ( bynajmniej tak napisane jest na pilocie) Pomozcie mi bo nie wiem co mam robic !!! ;(
Ostatnio zmieniony przez topol 20 Listopad 2006, 11:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
berserkers 
Mr.Radek


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 243
Skąd: Szczecin
Wysłany: 18 Listopad 2006, 14:15   

Spróbuj odłączyc całkowicie akumulator na 30 min, wtedy alarm powinien sie zresetowac.
 
 
Gość

Wysłany: 18 Listopad 2006, 14:53   

Jak tojest mozliwe ze akumulator sie sam calkowicie wyladowal przez noc ?? Czy moze to byc sprawka alarmu ?? Po podlaczeniu innego akumulatora podobnej mocy autko raz ledwo zakreci i dalej juz nic.Nie moge odpalic choc alarm juz nie wyje.
 
 
Gość

Wysłany: 18 Listopad 2006, 16:30   Rozrusznik nie chce zakrecic !!!

czesc ! dzis rano wstalem i probowalek odpalic autko i okazalo sie ze akumulator rozladowany jest i ani centralny nie dziala i jakis problem z alarmem. Po wlozeniu nowego akumulatora rozrusznik nie chce zakrecic. Co moze byc nie tak ??

[ Dodano: 18 Listopad 2006, 19:53 ]
Czy moze to byc wina rozrusznika czy raczej alarmu skoro mialem z nim i mam ostatnio problemy.Mam alarm firmy scorpion z centralnym i domykaniem szyb,szyberdachu. Moze byc taka funkcja w nim ze odcina rozrusznik ?? Jka moge go calkowicie odlaczyc??
 
 
WasilieW 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: 18 Listopad 2006, 20:59   

W czasie mrozów miałem taki problem. U mnie centralny zamek w bagażniku się zacinał (przymarzał) i odcinał rozrusznik. Zobacz czy centralny otwiera bagażnik.
pozdr
_________________
MB C 180 sport '95 - wcześniej
Teraz W210 Classic '97 E200T - LPG Stag 300
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,108 sekundy. Zapytań do SQL: 11