Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Łukasz
1 Luty 2012, 21:08
Problemy po naprawie wyświetlaczy.
Autor Wiadomość
TM 


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 389
Skąd: Wrocław
Wysłany: 20 Luty 2009, 12:40   

Witam w szukajce zobacz jak wyciągnąć licznik z auta .Są fotorelacje jak rozłożyć licznik na części pierwsze.Będzie potrzebna lutownica tylko nie transformatorowa!!!I odsysacz.Trzeba odlutować silniczki z płytki drukowanej.Zaznacz sobie markerem jak są ustawione żebyś potem nie kombinował.Jak to rozbierzesz to będziesz widział które gumki trzeba wymienić lub dokleić do starych.U mnie były spłaszczone i dokleiłem z uszczelki samoprzylepnej gumowej te na płytce ,a na wyświetlaczach były ok.Taśmy są kejone do wyświetlaczy i do płytki drukowanej lepiej ich nie odklejać bo potem może być jeszcze gorzej.Miłego majsterkowania jak Ci się uda naprawić to będziesz miał satysfakcję że zaoszczędziłeś 350 pln na naprawie u magika lub 3500 pln w ASO tyle kosztuje nowy licznik bo części zamiennych nie mają :)Pozdrawiam mam nadzieję że to będzie ta usterka.

[ Dodano: 20 Luty 2009, 12:46 ]
Nie każdy elektronik ci to naprawi.Ja byłem u 2 magików.Mieli zamówić nowe taśmy do mojego licznika.I co do tej pory czekam na telefon.Wreszcie sam się za to wziołem i działa już 3 miesiące.3 Godzinki mi to zajeło i 2 browarki dla rozlużnienia :D
_________________
MB C200 CDI SPORT KOMBI WDB2021941F870839-Sprzedana.
 
 
 
kamizelka 

Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 60
Skąd: internet
Wysłany: 21 Październik 2011, 19:03   

Sorka, że odświeżam temat, ale chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy. Mam problem z podświetleniem zegarka-tzn widać go, ale ledwo, ledwo. Czyli to najprawdopodobniej żaróweczka-mam rację? Przejrzałem parę tematów dotyczących licznika, ale dalej nie ogarniam jak go wyciągnąć... Trzeba odkręcić pokrywę po kierownicą, hakami, bądź czymś podobnym zająć się zatrzaskami i wypchnąć licznik od tyłu? Dobrze gadam? W którym miejscu są te zatrzaski i ile ich jest?
 
 
TM 


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 389
Skąd: Wrocław
Wysłany: 21 Październik 2011, 19:45   

Haki wkładasz po bokach przekręcasz i wyciągasz licznik.Jak nie masz haków to odkrecasz dolną osłonę wkładasz reke w dziurę i wypychasz licznik.Cała filozofia.
_________________
MB C200 CDI SPORT KOMBI WDB2021941F870839-Sprzedana.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,127 sekundy. Zapytań do SQL: 10