Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Łukasz
16 Luty 2012, 20:14
Filtr wstępny paliwa
Autor Wiadomość
Gość

  Wysłany: 4 Grudzień 2006, 15:16   Filtr wstępny paliwa

Cześć! Krótko i na temat Koleżanki i Koledzy - gdzie jest filtr wstępny paliwa 220D - 604 bo to że pod jakąś osłoną i w podłodze to wiem i nadal szukam. Na forum nie znalazłem i w książce też nie. Wszędzie ogólniki. Epc też mi nie pomogło :( . Pozdro!
 
 
Kowal 
Moderator
Mercedes C220D


Pomógł: 33 razy
Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 1046
Skąd: Warszawa
Wysłany: 4 Grudzień 2006, 22:35   

Jeśli to coś Ci pomoże to mam zdjęcie jak ten filtr wygląda przymocowany do pompy paliwa i czegoś tam jeszcze :P (nie wiem dokładnie co to jest z prawej strony)
Pozdro

Filtr wstępny paliwa.JPG
Plik ściągnięto 266 raz(y) 40,46 KB

_________________
Mercedes C220 Diesel '94 ESPRIT body kit from Carlsson

Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, a na cuda trzeba czekać tydzień :mrgreen:



:!: Odzież motocyklowa :!:
 
 
 
Gość

Wysłany: 5 Grudzień 2006, 12:52   

Cześć! Dzieki! Nie wiem gdzie to usytuować, ale pomyślę :roll:
 
 
Gość

Wysłany: 5 Grudzień 2006, 13:21   

220d OM 604 nie ma wstępnego filtra paliwa , jest natomiast odstojnik który przy wymianie filtra należy sprawdzić ew. wyczyścić . Odstojnik jest w podstawie filtra .
pozdr. Jarek
 
 
Kowal 
Moderator
Mercedes C220D


Pomógł: 33 razy
Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 1046
Skąd: Warszawa
Wysłany: 5 Grudzień 2006, 13:31   

Cytat:
220d OM 604 nie ma wstępnego filtra paliwa , jest natomiast odstojnik który przy wymianie filtra należy sprawdzić ew. wyczyścić . Odstojnik jest w podstawie filtra .
pozdr. Jarek

To dlaczego w książce jest opisane jak go wymienić :?: :P
Pozdro
_________________
Mercedes C220 Diesel '94 ESPRIT body kit from Carlsson

Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, a na cuda trzeba czekać tydzień :mrgreen:



:!: Odzież motocyklowa :!:
 
 
 
Gość

Wysłany: 5 Grudzień 2006, 22:07   

Kolego nie bądż urazony jak powiem że rozmawiamy teraz o dwóch rodzajach filtrów , przedstawiłes na foto elektryczną pompę paliwa wraz z filtrem i reg. ciśnienia dla silnika benzynowego umieszczaną we wnęce pod podłogą , ale w dieslu tego nie znajdziesz bo nie ma , natomiast odpowiadając na pytanie zadane przez gero powtarzam nie ma wstępnego filtra paliwa w tym typie silnika można sobie zainstalować , przecinając wąż przed podgrzewaczem paliwa / taki plast. element na głowicy / i łącząc filtrem wstępnym np. PS 820 o ile nie ma odstojnika , bo pierwsze modele nie miały .
pozdr. Jarek
 
 
Kowal 
Moderator
Mercedes C220D


Pomógł: 33 razy
Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 1046
Skąd: Warszawa
Wysłany: 5 Grudzień 2006, 22:23   

Nie jestem urażony :wink: Nie chce się też kłócić bo na pewno wiedzą nie dorastam Ci do pięt. Ktoś na pewno ma racje albo książka albo Ty :P a i dodam że książka poświęcona jest tylko silnikom diesla więc może jednak były tam takie filtry
Pozdro
_________________
Mercedes C220 Diesel '94 ESPRIT body kit from Carlsson

Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, a na cuda trzeba czekać tydzień :mrgreen:



:!: Odzież motocyklowa :!:
 
 
 
Gość

Wysłany: 5 Grudzień 2006, 23:20   

Kowalu jestes moim pierwszym było nie było partnerem w luznej rozmowie :D bo to jeden z pierwszych moich postów , ale wyobraż sobie , dzisiaj ''ściągnołem '' sobie klienta z W202 220 d (mając dość innej pracy ) i w czasie wymiany żarówki podświetlenia wskazań licznika kilometrów przekopalem cały układ zasilania paliwem zeby potwierdzić wypowiedż bo mam to w naturze , że lubie jak coś moge doradzić ludziom a złaszcza wielbicielom :mb:
pozdr Jarek
 
 
Piotr25 
C 200 D elegance

Dołączył: 01 Lis 2006
Posty: 5
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: 21 Grudzień 2006, 18:54   

Witam wszystkich .Otóz mam W202 200 D i mam ksiazke do niego i w dieselkach jest wstepny Filtr paliwa własnie taki odstojnik z lewej strony głownego filtra paliwa w jego obudowie Cały czas mieszkam za granica podczas ostatniej wizyty w polsce pytałem w sklepach o ten filtr ponieważ tak jest nazwany w ksiażce i w żadnym sklepie go nie kupiłem tylko każby doradza jak sie zatyka to go ominac i wstawic normalny na zasilaniu.Na poczatku miałem z nim problemy ponieważ czesto sie zatykał ale po przczyszczeniu i umyciu jest ok pozdrawiam wszystkich z forum
_________________
merc.200 D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,301 sekundy. Zapytań do SQL: 12