Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Łukasz
17 Styczeń 2012, 19:39
miga lusterko
Autor Wiadomość
uli 
C 1.8 96r.

Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 21
Skąd: 100lica
Wysłany: 24 Kwiecień 2009, 20:14   miga lusterko

prosze o dobre i konkretne rady gdyz w wyszukiwarce nie znalazlem nic co moglo by mi pomoc a chodzi o to ze po 4 dniach wsiadlem do mojej celinki i nie moge jej odpalic a jedynie pala sie na przemian diody lusterka. Mam kluczyk scyzoryk i wymienilem baterie ale jest to samo, dodam ze nie mam zapasowego.
Jezeli sie jakas czesc zepsula to prosze o jakies fotki i opis lokalizacji mze postaram sie sam to zrobic bo jedynie zostaje mi hol :( :( :( :( :( :( :( :( :(
 
 
 
godaC 
godaC


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 731
Skąd: 26-340
Wysłany: 24 Kwiecień 2009, 20:32   

Miganie diód na przemian oznacza nieautoryzowane próbę odpalenia auta .
Było już na forum (chyba kodowanie kluczyka) nie pamiętam :?
_________________
C 180 ESPRIT WDB2020181A245229
Astra I -EX
C 180 ELEGANCE WDB2020181A269483 -EX
i insze pojazdy
 
 
mark 


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 126
Skąd: Kluczbork
Wysłany: 24 Kwiecień 2009, 20:43   Re: miga lusterko

uli napisał/a:
po 4 dniach wsiadlem do mojej celinki i nie moge jej odpalic a jedynie pala sie na przemian diody lusterka. Mam kluczyk scyzoryk


Może po 4 dniach akumulator ma zbyt małe napięcie i blokuje się immobilizer , sprawdż i ewentualnie podładuj aku :roll: . Czy rozrusznik kręci normalnie :?:

Pzdr.
_________________
W220 S500 1999r.
+W210/96r-E280 automat
+ W168 / 2001r. 1,6 automat
i kilka sztuk MB poprzednio
 
 
Tońcio 


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 223
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 24 Kwiecień 2009, 21:16   

uli napisał/a:
prosze o dobre i konkretne rady gdyz w wyszukiwarce nie znalazlem nic co moglo by mi pomoc a chodzi o to ze po 4 dniach wsiadlem do mojej celinki i nie moge jej odpalic a jedynie pala sie na przemian diody lusterka. Mam kluczyk scyzoryk i wymienilem baterie ale jest to samo, dodam ze nie mam zapasowego.
Jezeli sie jakas czesc zepsula to prosze o jakies fotki i opis lokalizacji mze postaram sie sam to zrobic bo jedynie zostaje mi hol


A to czytałeś? :)
http://www.w202.pl/viewto...=synchronizacja

A sobie naprawiaj... :)
http://www.mb-treff.de/ti...ieren/index.php
_________________
C 2.5TurboDiesel 96Esprit Brilliant Silver Metalic
 
 
 
uli 
C 1.8 96r.

Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 21
Skąd: 100lica
Wysłany: 25 Kwiecień 2009, 10:16   

no i dobra wymienilem baterie w kluczyku naladowalem akumulator i nadal to samo migaja diody w lusterku nadal.
trace powoli cierpliwosc i final bedzie taki ze ja predzej spale a co gorsza na gwalt jest mi potrzebny dzis samochod :twisted: :twisted: :twisted: :(





VICTORIA udalo sie autko odpala
Poprostu nie mialem sil juz do niego wiec postanowilem odkrecic oslone pod kierownica i tam zacząłem spr. wszystkie kostki szukajac modułów itd. w pewnym momencie zaczela chodzic pompa paliwa wiec odpalil. zalozylem oslone i to samo mrugaja diody i znow sie zesralo.
Co sie wkoncu okazalo! wypiela sie jedna kostka bedaca za dzwignia lub pedalem recznego. Nie bylo zalozonego czy wpietego tego zabezpieczenia kostki.
Najwazniejsze ze sie udalo uff
 
 
 
paolozdw 
C 180 Classic ' 96


Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 19
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: 19 Styczeń 2011, 22:23   

Jeśli można proszę o pomoc.Wymieniłem baterie w kluczyku typu scyzoryk,pilot otwiera i zamyka drzwi tylko jest problem z odpaleniem auta,rozrusznik kręci ale nie odpala a na lusterku migają na przemian diody czerwona i zielona.próbowałem sposobów podanych na forum odnośnie synchronizacji kluczyka ale nic z tego.
Z gory dziekuje
_________________
:mb: C-Klasse ( C-180 ) 1996r benzyna

WDB2020181A460194

 
 
polofix 
polofix

Pomógł: 57 razy
Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 2475
Skąd: Turek/Dobra
Wysłany: 19 Styczeń 2011, 23:34   

moze zle przeczytales.twoj rocznik zdaje mi sie ze.; kladziesz kluczyk w stacyjke,wlaczasz zaplon,naciskasz guzik na pilocie i po sprawie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,104 sekundy. Zapytań do SQL: 11