Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Łukasz
10 Luty 2012, 11:13
Tylne zawieszenie i lupniecie przy zmianie biegow
Autor Wiadomość
Aleksander26 
V rulez

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2 Sierpień 2009, 22:04   Tylne zawieszenie i lupniecie przy zmianie biegow

Witam
OD tygodnia smigam c230 z kompresorem. Zrobilem przednie zawieszenie i hamulce z tylu. Mam problem z wielowahaczowym zawieszeniem poniewaz juz je mocno slychac. Czy wiecie ile wymiana kosztuje i czy jest to duzy problem oraz jak sprawdzic ktore wahacze sa do wymiany a ktore nie? No i oczywiscie ile takie cos moze kosztowac. Dodatkowo w trakcie zmiany biegow(mniej delikatym) slychac bardzo glosne lupniecie(jak przy uderzeniu w inne auto:) ) Czy mieliscie cos takiego u siebie a jesli tak to co to bylo.
To tyle:) jak uporam sie z mechanika i falujacymy troche obrotami silnika na jalowym biegu to zasypie was pytaniami dotyczacymi elektryki bo wszystko po wlamaniu do auto jest pomieszane.
A dzis zablokowala mi sie zapadka zamka od tylnej klapy bagaznika i nie wiem jak ja odblokowac. Jak wiecie to prosze o pomoc poniewaz na noc zapowiadaja burze i boje sie ze bede mial oczko wodne w bagazniku:)
 
 
 
Camel- 
Mercmag.pl


Pomógł: 212 razy
Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 12480
Skąd: Poznań
Wysłany: 2 Sierpień 2009, 22:36   

Aleksander26 napisał/a:
Mam problem z wielowahaczowym zawieszeniem poniewaz juz je mocno slychac.

Ulalala... współczuje jazdy takim autem.

Aleksander26 napisał/a:
Czy wiecie ile wymiana kosztuje i czy jest to duzy problem oraz jak sprawdzic ktore wahacze sa do wymiany a ktore nie?

Koszt ok 1000zł za komplet tulejek z robocizną. Sztuka wahacza dobrej firmy w granicach 100-150zł z tulejkami. Zużycie wahacza poznajemy po zużytym otworze na tulejke, kiedy nie można jej wprasować w miejsce (zmęczenie materiału).

Aleksander26 napisał/a:
Dodatkowo w trakcie zmiany biegow(mniej delikatym) slychac bardzo glosne lupniecie(jak przy uderzeniu w inne auto:) ) Czy mieliscie cos takiego u siebie a jesli tak to co to bylo.

Poszukaj o tym bo było. Hasło naprowadzające: elastyczny łącznik wału.

Aleksander26 napisał/a:
falujacymy troche obrotami silnika na jalowym biegu

Normalka, było; hasło: przepustnica.

Aleksander26 napisał/a:
A dzis zablokowala mi sie zapadka zamka od tylnej klapy bagaznika i nie wiem jak ja odblokowac

Było; hasło: zamek bagażnika.

Enjoy the search engine! ;)
_________________
http://mercmag.pl
C200 Sport, odbudowa: Classic, CLK, Sport T, Esprit T, Classic T, E240 Classic, CLK230 Ava, E280 Ava, Sport T V6, E320 Ava, Esprit, CLK MY04, CLK230, E280 Eleg., CLK MY06
Ostatnio zmieniony przez Camel- 3 Sierpień 2009, 14:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aleksander26 
V rulez

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2 Sierpień 2009, 23:57   

No to lipa wychodzi na to ze bede musial wlozyc w auto jakies 5-6tys zeby je odszykowac do stanu oryginalnego. Przynajmniej malo za nie zaplacilem i w sumie wyjdzie mniej niz taki naprawde zadbany w202
Dzieki za informacje
Pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,119 sekundy. Zapytań do SQL: 11