Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
zakup
Autor Wiadomość
adamo64 
adamo64

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 65
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 7 Grudzień 2007, 09:09   

Kolego odowazonel to jego tłumaczenie trochę daje do myślenia (lepiej powiedziałby że przywiózł na handel ),ktoś sprowadza dla siebie auto i zaraz sprzedaje .....DLACZEGO ?,może znalazł b.poważną usterkę której tak łatwo nie można wykryć przy zakupie.Radziłbym Ci zapytać na wstepie czy zgodzi się na zbadanie stanu technicznego autaka w ASO.Jeśli się zgodzi to zrób to (ok 200zł) i wtedy możesz spokojnie kupować bo autko b.fajne(też go odłowiłem z setek badziewia,ale dla mnie za daleko -już nie bawię się w takie wycieczki)Pozdrawiam i życzę aby autko było super :wink:
_________________
W124 250D sprzedana a następna Mercedes w planach
 
 
 
sewan 
Oderint dum metuant

Pomógł: 35 razy
Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 900
Skąd: W-wa
Wysłany: 7 Grudzień 2007, 10:07   

Jak na moje oko samochód miał wyjmowany silnik, albo miał jakąś bardzo poważną naprawę silnika.
Ale z zewnątrz wygląda faktycznie na bezwypadkowy......
No i przebieg 110 tys w 10 letnim aucie.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Myślę, więc jeżdżę :mb:
 
 
Gość

Wysłany: 7 Grudzień 2007, 14:45   

Witajcie,
Dopiero dorwalem internet. Dzieki za uwagi, faktycznie te "umyte" autka sa podejrzane!! Zastanawiam sie czy nie byl wylowiony po jakiejs powodzi. Moj kumpel kupil utopiona C5ke byla super wyczyszczona, ale zaraz po zakupie zaczely sie poważne problemy z elektryka, potem jak sie dogrzebal do przewodów, to wszystko bylo zasniedziale. Tak sie kurcze zastanawiam, czy nie jest to taki przypadek. Macie pomysly jak to mozna sprawdzic? Co do WIN to podam wieczorem, bo sprzedawca jest w trasie i nie ma teraz go pod reka. Poza tym mowil, ze ma TIF (jesli dobrze napisalem) do 2009 roku wytloczony na oryginalnynch blachach (wydawalo mi sie, ze blachy sie zdaje przy wyrejestrowaniu auta) no i na pytanie czy zgadza sie zeby podjechac na kanal powiedzial, ze bez problemu moge wybrac zaklad sam, ale serwisu autoryzowanego w swoim miescie nie ma :( . Jak myslicie, drazyc temat? Podoba mi sie to autko :) :) no i musialbym wycieczke odbyc.

pozdrawiam
 
 
adamo64 
adamo64

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 65
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 7 Grudzień 2007, 15:00   

Jak najbardziej zbadaj to autko ,ale nie "na kanale" bo tam nic nie zobaczysz - jedź do serwisu (oczywiście pod warunkiem ze wszystko inne bedzie OK) i potem będziesz pewny na 100%.Koniecznie sprawdz ciśnienie w silniku(nie daj sobie wmówić że tylko na całkiem zimnym -po nocy się mierzy).Ja bym jednak w tym aucie podejrzewał silnik,no ale coż mogę się mylić.Facet zgodził się na "kanał" bo wie że nie ma w pobliżu ASO,lecz to nie problem jeżeli ty płacisz za przegląd.Co zrobisz to już Twoja sprawa lecz pamiętaj że Ci radzono się upewnić na 100%. :shock:
_________________
W124 250D sprzedana a następna Mercedes w planach
 
 
 
Gość

Wysłany: 7 Grudzień 2007, 15:15   

Pewnie, ze to moja decyzja, tylko nie wiem czy sie zgodzi podjechac 70km do Olsztyna, bo tam jest serwis ASO, ale skoro chce sprzedac, to powinien... A czemu piszesz o sprawdzaniu cisnienia po nocy? Bo jakos nie widze zwiazku, ma byc stale non stop, a nie po nocy, ze niby na zimnym? O co poprosic w takim razie w serwisie?
 
 
adamo64 
adamo64

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 65
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 7 Grudzień 2007, 15:21   

Niektórzy mechanicy z uporem maniaka twierdzą że ciśnienie się mierzy na całkiem zimnym (po nocy stania) i nie można im tego wytłumaczyć.Ale w ASO wiedzą doskonale o co chodzi.
_________________
W124 250D sprzedana a następna Mercedes w planach
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,079 sekundy. Zapytań do SQL: 5