Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Dynamika 2.0 i silniki kompresor
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 20 Marzec 2006, 15:12   

Również wydaje mi sie ze c180 kompresory to juz nie jest nasze W202 tylko W203. A co do W202 to kompresor byl zastosowany tylko w c 230, przynajmniej tak mam w dokumentacji od swojego autka.
A dynamika jazdy no cóż na samą myśl o tym gęba mi sie smieje.
 
 
krzemo 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 97
Skąd: Wies Warszawa
Wysłany: 3 Maj 2006, 19:37   

Ello,
Panowie, Cetki sa tez z silnikami R6 2,8 l - 197 KM. Wiem bo mam. Spalanie nie takie straszne - 9,5 spokojna trasa, 13-16 miasto. Kop niesamowity.... uwielbiam na swiatlach spotykac bmki:). Z checia sprawdzilbym sie z kompressorkiem :)
pozdr
krzemo
p.s.
Witam, nowy jestem na tym forum. I post. Moje autko to MB C280 SPORT - od niedawna zagazowany gen IV KME
 
 
 
newjunior 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 81
Skąd: Srebrowo
Wysłany: 3 Maj 2006, 20:11   

krzemo napisał/a:
Ello,
Panowie, Cetki sa tez z silnikami R6 2,8 l - 197 KM. Wiem bo mam. Spalanie nie takie straszne - 9,5 spokojna trasa, 13-16 miasto. Kop niesamowity.... uwielbiam na swiatlach spotykac bmki:). Z checia sprawdzilbym sie z kompressorkiem :)
pozdr
krzemo
p.s.
Witam, nowy jestem na tym forum. I post. Moje autko to MB C280 SPORT - od niedawna zagazowany gen IV KME



Krzemo zadroszcze ci takiego silniczka napewno niesamowicie ciagnie. Dla mnie moje dwa litry to za malo :) . I popieram ze Bmw zostaja za toba na swiatlach. :D
A jak ci chodzi w gazie- sekwencji ten silniczek i czy duzo spadly osiagi??
_________________
c200 Sport '95
 
 
krzemo 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 97
Skąd: Wies Warszawa
Wysłany: 3 Maj 2006, 20:24   

Ello,
Wiesz co, na tym gazie roznica jest naprawde mala - znaczy czuje sie mniejsza moc szczegolnie w wysokim zakresie obrotow ale cos za cos - polowe taniej jezdze. W kazdym momencie moge przelaczyc na benzyne - zero szarpniec, dlawienia sie itd - w koncu to sekwencja:) Na etylince oczywiscie spadku mocy absolutnie zadnego:)
pozdr
krzemo
p.s.
skoro tu jestes to zapytam - tobie tez forum tak wolno chodzi? To tu normalka czy przypadek ?
 
 
 
topol 
Moderator
wiochmen


Pomógł: 40 razy
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 4027
Skąd: dalej od Warszawy
Wysłany: 12 Maj 2006, 13:26   

krzemo napisał/a:
Ello,
Panowie, Cetki sa tez z silnikami R6 2,8 l - 197 KM. Wiem bo mam. Spalanie nie takie straszne - 9,5 spokojna trasa, 13-16 miasto. Kop niesamowity.... uwielbiam na swiatlach spotykac bmki:). Z checia sprawdzilbym sie z kompressorkiem :)
pozdr
krzemo
p.s.
Witam, nowy jestem na tym forum. I post. Moje autko to MB C280 SPORT - od niedawna zagazowany gen IV KME

Ja do mojej chcę ją założyć, jak Ci się z nią jeżdzi? Chodzi mi przede wszystkim jak Mercedes ją toleruje, bo samą instalację miałem w Carinie.
pozdrawiam,
_________________
topol
Jeep Grand Cherokee Limited '04 - Wojtek
MB 420 SEC '87 - Greta - w trakcie restauracji...
MB A150 BlueEFFICIENCY '09 - Helga
MB C180 T '98 + LPG AKME - Hilda - Sprzedana....

Ludzie myślą czasem, jak zabić czas, a to czas ich zabija...

Myślisz nad LPG? Zajrzyj http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=14956

 
 
 
krzemo 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 97
Skąd: Wies Warszawa
Wysłany: 12 Maj 2006, 20:39   

Ello,
Jak narazie jest bardzo dobrze z moja instalacja. Przejechalem raptem 1000 km wiec jakis szczegolnych spostrzezen jeszcze nie mam. Nie omieszkam napisac za czas jaki co i jak.
pozdr
krzemo
p.s.
Tylko nie gazuj u jakis paprakow auta bo dobre zalozenie gazu to polowa sukcesu.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,142 sekundy. Zapytań do SQL: 9